Elektromontér strojů

Lokalita Středokluky
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Vojtěch Dítě, zobrazit tel. číslo

Pro známou, strojírenskou společnost s velmi silnou pozicí na světovém trhu, hledáme šikovné elektromechaniky s vyhláškou 50 do jejího závodu ve Středoklukách. Jedná se o pozici do kmene firmy a také určitě oceníte, že se jedná pouze o ranní směnu.

Popis pozice:

  • Montáž elektrické výzbroje strojů podle výkresové dokumentace
  • Trasování kabeláže
  • Krimpování
  • Zapojování
  • Důkladné zaučení zkušenými kolegy
  • Práce v jednosměnném provozu

Profil kandidáta:

  • Vzdělání v elektro oboru
  • Vyhláška 50, §5 a vyšší
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Ochota se neustále zlepšovat

Nabízíme:

  • Mzda 25.000 - 32.000Kč na základě zkušeností
  • Týden dovolené navíc
  • Mimořádné bonusy za přesčasy
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměny při pracovních i životních jubileích
  • Možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Firemní horské chaty

Máte zájem o tuto nabídku?