Hledáme lidem práci Manpower

Lean specialista

Lokalita Vamberk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rok 2018 je rokem změn, tak chytni příležitost za pačesy. Hledáme nového kolegu na pozici Lean Specialisty do společnosti, jejíž prostředí je na hony vzdálené od automotive.

Popis pozice:

Co Vás čeká?

- usnadňování průběžných procesů zlepšování přímo ve výrobních procesech „go and see"

- využívání principů Lean k zefektivnění výroby, vyhledávání nových příležitostí pro zlepšení

- implementace nových projektů, realizace lokálních projektů v rámci výrobní jednotky prostřednictvím workshopů, školení, lean principů

- koordinace spolupráce s ostatními odděleními v rámci jednotky i celého světa

Profil kandidáta:

Předpoklady vhodného kandidáta

- VŠ/SŠ vzdělání nejlépe technického směru ( obor mechanika, chemie, stroje a zařízení)

- znalost LEAN principů, „Continuous Improvement methodology"

- angličtinu aktivně slovem i písmem – budete se účastnit mezinárodních callů

- umění koučovat a motivovat pracovníky

Nabízíme:

- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- týden dovolené navíc, závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif

- odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea

- kurzy anglického jazyka, profesní růst a další vzdělávání

  • Velemyšleves
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. prosince
  • Plzeň
  • ŠKODA JS a.s.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • Šumperk
  • ŠKODA PARS a.s.
  • 17 800 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Čáslav
  • Catering Chotěboř s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Žďár nad Sázavou
  • ARROW International CR, a.s.
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Brno
  • CREATIVE BUILDINGS, s.r.o.
  • 16 300 – 19 000 Kč
  • Písek
  • Nemocnice Písek, a.s.
  • od 18 800 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Holešovice, Praha
  • Tomáš Zdenek
  • 15 000 – 17 000 Kč
  • Jeseník nad Odrou
  • PEMAT TRADING s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Most
  • M - PRO spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Litvínov
  • Y S S E N - spol. s r.o.
  • 140 – 160 Kč / hod
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • KOVOSA s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Libeň, Praha
  • Kadeřnictví No.1 s.r.o.
  • od 14 900 Kč
  • Nový Jičín
  • Alpeda Colores s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Litvínov
  • SAPRIL s.r.o.
  • od 16 280 Kč
  • Nýrsko
  • Domov pro osoby se zdravotním…
  • 16 500 Kč

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

auto Bor den hledám hodnocení chemie IT kandidát kurz kurzy listy mezinárodní náplň práce nové odměny ohodnocení pec pozice práce pracovní pracovník prostředí růst řízení specialist specialista společnost společnosti spolupráce stravování školení tarif telefon týden týden dovolené navíc vhodné vzdělání vzdělávání znalost anglické dovolené finanční jazyk koordinace kouč list náplň národní navíc obor oddělení Ostatní PR proces procesů profesní profi projekt předpoklad příležitost rok stroj technické výrobní výroby závod zkušenost životní