Vedoucí logistiky

Lokalita Nový Bydžov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového kolegu na pozici Vedoucího logistiky a skladů který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá výrobou strojírenských komponentů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Nový Bydžov

Popis pozice:

vedení oddělení skladu a logistiky cca 15 pracovníků – operátoři skladu, expedienti, mistři skladu

plánování personálního obsazení jednotlivých směn

kooperace při plánování výroba - přehled o tom, co se děje na place – denní plán výroby, expedice, co, kde a proč drhne

kontrola BOZP, motivace pracovníků a jejich rozvoj

Profil kandidáta:

zkušenosti s vedením menšího týmu pracovníků

komunikativní a proaktivní osobnost s lidským přístupem

AJ – komunikativní

lidský přístup k podřízeným

Nabízíme:

Individuální finanční ohodnocení odvíjející s od vašich zkušeností

Kvartální bonusy k platu

Flexibilní začátek a konec pracovní doby

5 týdnů dovolené

Stravenky, sick days

Máte zájem o tuto nabídku?