Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Obsluha stroje /seřizovač

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 11. 2017

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta se sídlem v Brně , hledáme nové kolegy .

Zajímavá mzda , velice příjemné pracovní prostředí !!!!

Náplň práce:

  • realizace výrobních zakázek
  • seřizování strojního zařízení
  • kontrola kvality a průběhu výroby

Požadujeme:

  • technické zdatnosti a dovednosti
  • zodpovědný přístup k práci
  • samostatnost

Nabízíme:

  • práce v zavedené a stabilní společnosti
  • práce na plný úvazek
  • zaučení absolventů technických oborů bez praxe
  • nástup dle dohody

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat na e-mailovou adresu: e-mail přes odpovědní formulář, těšíme se na Vás!
Místo výkonu práce : Brno

  • Doudleby nad Orlicí
  • Zo-Za spol. s r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. října
  • Domažlice
  • Gebhardt Logistic Solutions s.r.o.
  • od 11 000 Kč
Zveřejněno: 30. října
  • Dolní Lutyně
  • RELAXAČNÍ A SPORTOVNÍ ZÓNA s.r.o. "v…
  • od 12 200 Kč
  • Český Těšín
  • CREATIV Iwanuszková, s.r.o.
  • od 13 400 Kč
  • Orlová
  • Ing. Petr Aerts
  • od 15 000 Kč
  • Bohumín
  • Charita Bohumín

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

absolvent AJ Bor Brno den e-mail formulář hledám IT kvality místo Most mzda náplň práce nové práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí řízení samostatnost společnost společnosti stabilní úvazek výkon dohody dovednost informace kontakt kontrola místo výkonu práce náplň obor obsluha odpovědní odpovědný PR příjemné příjemné pracovní prostředí přístup stroj technické technický výrobní výroby