Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Technolog vhodné i pro juniory

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slaný
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Spol. zabývající se výrobou a montáží ocelových konstrukcí, zejména ocelových mostů a transformátorových kotlů hledá nového kolegu na pozici TECHNOLOG.

Pracovní náplň:

  • vypracovávání technologických postupů,technologických kusovníků a podkladů pro výrobu
  • příprava technologické dokumentace pro svěřené zakázky
  • navrhování náhrady materiálů a náhradní technologie zpracování
  • ověřování a implementace nových výrobních postupů
  • zadávání požadavků pro nákup materiálu a služeb spjatých s danou zakázkou

Požadujeme:

  • SŠ technického směru/nejlépe strojní
  • znalost čtení technické dokumentace
  • znalost práce s programy MS Project, AutoCAD (2D)
  • znalost NJ/AJ výhodou
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • pracovní poměr HPP – doba neurčitá
  • flexibilní začátek pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • firemní vzdělávání, kurzy Nj/Aj

  • Slaná
  • BENEŠ a LÁT a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. června
  • Most
  • forteq Czech s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Kaplice
  • INOTECH electronic s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 29. listopadu
  • Most
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Vršovice, Praha
  • KARAOKE BAR AVENUE s.r.o. v likvidaci
  • 26 028 – 36 202 Kč
Zveřejněno: 4. června
  • České Budějovice
  • ALPS s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Ostrava
  • Invia.cz, a.s.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Harrachov
  • MIKA-GASTRO s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Pardubice
  • JP-KONTAKT, s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 5. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Hostivice, Klecany, Louny, Praha, Beroun, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Most, Ústí nad Labem, Říčany, okres Praha-východ, Teplice

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

AJ auto doba dokumentace EU flexibilní HR Hrady IT kurz kurzy Luže Most náhrady náplň práce nové odpovědnost pečlivost postup práce pracovní pracovní poměr příspěvek samostatnost společnost společnosti stabilní stravování technologie vhodné vzdělávání znalost CAD doby dokument dovolené firemní materiál náplň ověřování poměr PR pracovní doby pracovní náplň program programy příprava stroj technické technolog výrobní