Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr kvality Klášterec nad Ohří

Lokalita Klášterec nad Ohří
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

  • zajišťování výrobních procesů a dokumentace v souladu se standardy systému kvality
  • zajišťování dodavatelské i zákaznické kvality
  • podpora při zavádění nového projektu
  • zajištění školení zaměstnanců v oblasti kvality
  • sledování a analýza kvalitativních ukazatelů
  • identifikace a korekce procesních vad v průběhu výroby a oprav

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání
  • znalost statistických metod (SPC, Pareto analýza, MSA)
  • znalost nástrojů kvality (např. FMEA, 8D report, Ishikawa diagram, 5Why), PPAP
  • znalost systému kvality, ISO 9001
  • komunikativní znalost AJ/NJ
  • znalost MS Office

Nabízíme:

  • roční a čtvrtletní bonus
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • Napajedla
  • STP fittings s.r.o.
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. května
  • Otrokovice
  • Galvena, s.r.o.
  • 23 500 – 27 000 Kč
  • Havraň
  • DISPONERO s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 2. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ostrov, okres Karlovy Vary, Chomutov, Karlovy Vary, Most, Litvínov, Sokolov, Louny

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

AJ analýza bonus den dění dokumentace inženýr ISO IT kandidát Klášterec Klášterec nad Ohří kvalita kvality nad Ohří náplň práce NDA nové Office penzijní připojištění podpora pojištění pozice práce připojištění příspěvek sledování SOU stravování školení týden týden dovolené navíc vzdělání zaměstnanců znalost dar dokument dovolené náplň nástroj navíc oblast oblasti PC penzijní PR proces procesů profi projekt report roční standard stroj systém ukazatel výrobní výroby