Quality Engineer

Lokalita Kadaň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Pro výrobní firmu z oblasti automotive hledáme vhodné kandidáty na pozici inženýra kvality.

Popis pozice:

  • 1 Pracovní pozice spadá pod managera oddělení nových projektů, druhá pozice čistě pod kvalitu
  • Tento pracovník by řešil oblast kvality před-sériových výrobků (díly, nejčastěji plast)
  • Komunikace se zákazníky a interně s výrobním oddělením (zákaznická kvalita)

Profil kandidáta:

  • Prokazatelná praxe v kvalitě (1-2 roky)
  • Zkušenost nejépe z automotive
  • Znalost anglického jazyka na úrovni min. B1-B2
  • Znalost německého jazyka (výhodou, ne podmínkou)

Nabízíme:

  • Pružná pracovní doba (7,5 hodiny denně v průměru, fond 37,5 hodin týdně)
  • Stravenky 105 Kč
  • Unišek 200 Kč měsíčně
  • Penzijní nebo životní pojištění 500 Kč měsíčně
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Čisté pracovní prostředí a příjemný kolektiv

V případě zájmu zašlete svůj aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář.

Máte zájem o tuto nabídku?