Hledáme lidem práci Manpower

Specialista zákaznického servisu s NJ | Cestovní ruch

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Mluvíte aktivně německy a rádi komunikujete se zákazníky? Zajímáte se o cestovní ruch a chcete se stát součástí mezinárodní Travel Management společnosti?

Staňte se součástí německého týmu v Praze a podporujte naše zákazníky v Německu. Jestli vám záleží na individuálním přístupu, moderním a mezinárodním prostředí, využívání němčiny, jste tu správně! Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Travel Consultant / Reiseberater (m/w) s německým jazykem.

Popis pozice:

- Poradenství a péče o německé firemní zákazníky – smyslem je pomoc a poradenství zákazníkům najít co nejrychlejší a nejvýhodnější vlakové spojení
- Zodpovídání dotazů ohledně vlakových spojení, rezervací jízdenek a hotelů
- Rezervace jízdenek a hotelů přes rezervační systém Amadeus

Profil kandidáta:

- Velmi dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem (min. C1 úroveň)
- Uvítáme jak zkušené pracovníky zákaznického servisu, tak motivované absolventy!
- Dobré komunikační a počítačové znalosti – rychlá orientace v systémech

Nabízíme:

- Intenzivní dvouměsíční zaškolení – získání kvalifikace Travel Consultant
- Moderní prostory a výborná lokalita v centru města (u Hlavního nádraží)
- HPP (40 hodin/týdně), smlouva na dobu neurčitou
- Flexibilní pracovní doba dle dohody mezi 8:00 – 18:00, volno přes svátky v Německu
- Stravenky
- 3 sick days
- Po prvním roce 25 dní dovolené
- Příspěvek na Multisport kartu
- Roční bonusy

  • Plzeň
  • ŠKODA JS a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. března
  • Lužec nad Cidlinou
  • H R U Š K A , spol. s r.o.
  • 90 – 100 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
  • Pelhřimov
  • Produktion Sito s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Šumperk
  • Kostelec nad Labem
  • Duy Anh s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • 4soft, s.r.o.
  • 28 000 – 36 000 Kč
  • Hořice, Jičín
  • ASPORA s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Brno
  • WK IMPORT s.r.o.
  • 18 000 Kč
  • Staré Město, Praha
  • MICHELANGELO, spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Lukavice, Ústí nad Orlicí
  • LASE s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
  • Sokolov
  • Ivan Kubát
  • od 35 000 Kč

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

absolvent AJ bonus bonusy Bor den doba EU flexibilní hlavní hledám IT kandidát kvalifikace management mezinárodní na dobu neurčitou náplň práce nové ohledně pec péče poradenství pozice práce pracovní pracovní doba pracovník prostředí příspěvek sick day smlouva SOU specialist specialista společnost společnosti sport stravenky školení v Německu volno získání znalost znalosti cestovní cestovní ruch dohody dovolené firemní hotel jazyk kolegyně komunikační kov list lokalita měsíční města na dobu náplň národní německé německý počítač pomoc PR profi přístup roční servis součást svátky systém tým zákazník