CNC Soustružník

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Sabina Šváchová, zobrazit tel. číslo

Jste vyučen v oboru strojírenství a máte zkušenosti na pozici soustružník?

Bydlíte v okolí Letňan a hledáte stabilní zaměstnání?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!!

Pro našeho klienta pro moderní leteckou firmu hledáme vhodné zaměstnance na pozici CNC soustružník.

Popis pozice:

Obsluha CNC soustruhu včetně samostatného seřizování a programování.

Praxe na CNC soustruzích Masturn a na konvenčních soustruzích a frézkách vítána.

Profil kandidáta:

- SŠ s maturitou ve strojírenském oboru

- praxe na obdobné pozici min. 5 let

- čtení technických výkresů

- základní znalost práce s PC (MS Office)

- manuální zručnost

- samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání v kmenovém stavu společnosti

- mzda: 40 000,- Kč / měsíc

- 5 týdnů dovolené

- stravenkový paušál

- příspěvek na penzijní pojištění

- prostřední menší společnosti s cca 50 zaměstnanci

- parkování vozidel na firemním pracovišti

- lokalita: Praha - Letňany

Máte zájem o tuto nabídku?