Pracovník ve strojírenské výrobě

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Sibřina
Firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 32.000 – 38.000 Kč

Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pracovníky na juniorské a seniorské pozice pro obsluhu válcovací výrobní linky na díly pro automobilový průmysl v rámci automotive výroby nerezových komponentů do EGR výměníků Volkswagen.

Pracovní pozice se nabízí pro provozovnu v obci Sibřina vzdálené 500 m od hlavního města Prahy (směr Říčany/Praha Uhříněves).

Náplň práce: obsluha výrobních linek na výrobu svařovaných profilů, montážní a servisní práce na výrobních linkách, spolupráce na technologické optimalizaci výrobních linek, provádět kontrolu kvality výrobku a vstupního materiálu, provádět zápisy do záznamu výroby, běžná údržba výrobních linek.

Požadujeme: pro seniorskou pozici praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky, juniorská pozice vhodná i pro absolventy, zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost.

Nabízíme: práci na HPP v nepřetržitém provozu, příjemné prostředí rodinné firmy, platové ohodnocení dle výkonu, možnost profesního růstu, příspěvek na životní pojištění

Attl a spol. s. r. o. Továrna na stroje, Ke Slatinám 117, 109 00 Praha 10-Dolní Měcholupy; www.attl.cz

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2020 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena