Strojírenský dělník - Teplice

Lokalita Teplice
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do výrobní společnosti v Teplicích hledáme zkušené operátory výroby.

Popis pozice:

- obsluha výrobního stroje

- manipulační práce ve výrobě

- kontrola výsledného produktu

Profil kandidáta:

- zkušenost z výrobní společnosti podmínkou

- Ochota pracovat na směny ( R, O, N )

- spolehlivost a chota učit se

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti s dobroud ostupností v Teplicích

- fixní mzdu

- výkonnostní bonus

- stravenky za každou dodpracovanou směnu

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Vás!

Tel.: zobrazit tel. číslo