Hledáme lidem práci Manpower

Software Consultant

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Softwarový konzultant úzce spolupracuje s obchodními pobočkami a se zákazníky po celém světě (nejčastěji Severní Amerika a Evropa). Podílí se na plánování, implementaci, testování a dokumentaci navrženého řešení, poskytuje podporu uživatelů a jejich zaškolení.

Díky svým expertním znalostem poskytuje zákazníkům poradenství v oblasti Customer Communication Managementu za účelem dosažení jejich obchodních cílů.

Aktuálně nabízíme volnou pozici v týmu Professional Services v Hradci Králové.

Popis pozice:

  • analýza požadavků zákazníka
  • funkční a technická specifikace
  • implementace, konfigurace a integrace firemních aplikací a produktů třetích stran
  • testování a dokumentace dodaného řešení
  • podpora koncových uživatelů, zaškolení a předání projektu zákazníkovi
  • technické vedení projektů
  • služební cesty v rozsahu několika dní až měsíců
  • komunikace se zákazníky a kolegy z lokálních poboček (převážně v angličtině)

Profil kandidáta:

  • všeobecná znalost informačních technologií (databáze, operační systémy, algoritmizace, základní znalost aplikačních serverů a bezpečnosti)
  • praxe v IT oblasti (i účast na přesvědčivém školním projetu)
  • zájem o nové technologie a osobní rozvoj
  • flexibilita a ochota cestovat do zahraničí i na delší časové úseky
  • pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem (minimální úroveň B2)
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • analytické myšlení
  • samostatnost

Nabízíme:

  • 5. týdnů dovolené
  • placené přesčasy a hodiny na cestě
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění (2 500 Kč/měsíčně)
  • příspěvek na výuku AJ
  • cafeterie - kultura, sport, zdraví (8 000 Kč/rok)
  • home office 1 den v týdnu
  • volná pracovní doba s fixními úseky (9:30-11, 14-16)
  • školení, konference, workshopy
  • firemní akce
  • stravenky (70 Kč)
  • nápoje na pracovišti (vody, káva, čaj) a ovoce
  • bonusová dovolená (5, 10, 15 let → 2, 4, 6 týdnů navíc v daném roce)
  • dar ke svatbě
  • dárek k narození miminka
  • očkování proti chřipce
  • oční prohlídka

  • Prostějov
  • Lucie Prýglová
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. března

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ akce analýza bezpečnost bonus dárek data den doba dokumentace dovolená hodiny home office HR IT kandidát komunikace konzultant králové kultura Luže management měsíc Most náplň práce narození nová nové obchodní Office osobní rozvoj pec penzijní připojištění plán plánování pobočka podpora pojištění poradenství pozice práce pracovní pracovní doba praxe prohlídka přesčas přesčasy připojištění příspěvek rozvoj samostatnost služební software specifika sport stravenky školení technologie v týdnu vedení volno všeobecná zahraničí zdraví znalost životní pojištění anglické cafeterie cesty cíl dané dar databáze díl dokument dovednost dovolené firemní informační jazyk komunikační kov minimální myšlení na pracovišti náplň navíc obchod oblast oblasti operační osobní PC penzijní placené PR profi projekt předání rok řešení sever severní systém systémy školní technická technické technolog test tým uživatel zájem zákazník životní