Hledáme lidem práci Manpower

Servisní technik / skladník v půjčovně stavební techniky - Olomouc

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte novou výzvu a máte technické myšlení? Pro našeho klienta, půjčovnu stavební mechanizace, hledáme nového člena týmu na pozici Servisního technika / skladníka pro pobočku v Olomouci!

Máte předchozí zkušenosti na podobné pozici nebo technické myšlení a ochotu se učit?

Manuální zručnost Vám není cizí?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!

Popis pozice:

Na své nové pozici budete zodpovídat za sklad mechanizace pobočky a za její vydávání a příjem od zákazníků. Při příjmu mechanizace ji zkontrolujete a zajistíte její základní údržbu (mytí, doplnění provozních kapalin, ..) tak, aby byla opět připravena k zapůjčení.

Budete zodpovídat i za servis půjčované mechanizace a pokud se vyznáte i v elektru, bude to velkou výhodou. V rámci evidence povedete i základní skladový systém a v případě potřeby vyjedete k zákazníkům či na jinou pobočku (Brno/Ostrava).

Profil kandidáta:

Ten správný kandidát má strojní vzdělání a není mu cizí technické myšlení. V ideálním případě má i předchozí zkušenosti na podobné pozici - servis strojů, aut, kamionů atp. Podmínkou je pak ŘP Sk. B (+E výhodou) a velkou výhodou bude osvědčení na VZV a případně i vyhláška 50 §6. Nezbytná je i manuální zručnost, fyzická zdatnost a ochota učit se novým věcem.

Nabízíme:

Za svou práci dostanete nadstandardní mzdové ohodnocení (32-34.000 při nástupu), 5 týdnů volna (+ další dny dle odpracovaných let), 110 Kč stravenky, Multisport kartu a další benefity! Hlavně ale budete pracovat ve stabilní firmě s velmi příjemným, malým kolektivem, kde o zábavu není nouze!

Zaujala Vás nabídka? Těším se na Váš životopis!

  • Hostivař, Praha
  • Perenio IoT spol. s r.o.
  • 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. prosince
  • Svitávka
  • Sebimoto s.r.o.
  • 17 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Lomnice nad Lužnicí
  • NERBA s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Hodonín
  • Teuromik s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • Nýrsko
  • OKULA Nýrsko a.s.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Loučná pod Klínovcem
  • Keilberg Resort, s.r.o.
  • 18 000 – 21 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

AJ benefit benefity Brno den evidence hledám hodnocení IT kandidát Lom nabídka náplň práce NDA nové ohodnocení Olomouc Ostrava plnění pobočky pozice práce sklad sport stabilní stravenky technik vydávání vzdělání zapůjčení zkušenosti Zruč životopis člen dar dny kolektiv myšlení mzdové náplň PR profi příjemný případ půjčení servis standard stav stavební stroj systém technické technika techniky tým volna zákazník zkušenost