Hledáme lidem práci Manpower

Konstruktér

Lokalita Příbor
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Už Vás nebaví číst o pozici konstruktéra v automotive?
Máte chuť na změnu?
Máte-li zkušenosti v konstrukci a umíte s 3D CAD CREO, pak Vám zaručujeme, že náš produkt Vás ohromí!

Popis pozice:

Vaše náplň práce?
- zodpovědnost za kompletní vývoj výrobků z hlediska konstrukčního návrhu
- spolupráce s projektovými týmy
- zpracovávání designových studií, kontrola konstrukcí u prototypů
- úzká spolupráce s prototypovou dílnou a zkušební laboratoří
- zpracování a aktualizace technické dokumentace
- tvorba a aktualizace uživatelských příruček

Profil kandidáta:

Vhodný profil uchazeče:
- SŠ/VŠ technické (strojírenství)
- angličtina na úrovní B1 nutností
- praxe v konstrukci min. 1 rok, letitější zkušenosti uvítáme a po finanční stránce odměníme
- 3D CAD CREO velkou výhodou

Nabízíme:

Nabízíme:
- práci pro společnosti, která má skvělé jméno a je kvalitním zaměstnavatelem
- pozici na které Vás bude Vaše práce bavit
- příspěvek na stravování
- dotovaná autobusová doprava z určitých směrů
- společnost rovněž podporuje sportovní aktivity

  • Praha
  • Agentura Salvia, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. července
  • Praha
  • B E K O Engineering, spol. s r.o.
Zveřejněno: 5. května
  • Kamenický Šenov
  • PRECIOSA - LUSTRY, a.s.
  • od 38 600 Kč
Zveřejněno: 10. září
  • Praha
Zveřejněno: 29. prosince
  • od 30 000 Kč
  • Zlaté Hory
  • CS-CONT s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Pěnčín, Jablonec nad Nisou
  • Lucie Sedláčková
Zveřejněno: 28. listopadu
  • Frýdek-Místek
  • MILATA TECHNOLOGY s.r.o.
Zveřejněno: 18. října
  • Ledeč nad Sázavou
  • EMKOMETER LEVEL s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Nýřany
  • DIOSS NÝŘANY a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Plzeň
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Lutín
  • SIGMA GROUP a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • EVEKTOR, spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Trutnov
  • HolmTec s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 28. prosince
  • Buchlovice
  • Region, spol. s r.o.
  • 19 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 19. října
  • Příbram
  • WIKY, spol. s r. o.
  • od 19 500 Kč
  • Kralupy nad Vltavou
  • Geus okna a.s.
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 16. listopadu
  • 35 000 – 65 000 Kč
  • Strančice
  • AHV ekologický servis, s.r.o.
  • 27 000 – 27 500 Kč
  • Holešov
  • IDEA VÍT s.r.o. v likvidaci
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 20. října
  • Cheb
  • K2S Facility, spol. s r.o.
  • od 78 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
  • Valašské Meziříčí
  • Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s.
  • 17 300 – 19 350 Kč
  • Cheb
  • KOVO Engineering s. r. o.
  • 25 000 – 27 000 Kč

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

angličtina auto Bor dokumentace HR IT kandidát náplň práce odpovědnost pozice práce praxe příspěvek společnost společnosti spolupráce sport stravování uchazeč vhodný zaměstnavatel zkušenosti CAD design díl dokument doprava finanční kontrola kvalitní náplň oprava PR profi projekt projektový rok stroj strojírenství technické tvorba tým uživatel zkušební zkušenost