CNC programátor

Lokalita Chotíkov
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro ryze českou, nábytkářskou firmu, která se zabývá výrobou designových produktů, hledáme posilu do týmu CNC programátorů se zkušenostmi s programováním CNC strojů, například i ze strojírenství.

Popis pozice:

  • Tvorba programů pro CNC centra v nábytkářské výrobě
  • Zpracovávání výrobní dokumentace a podkladů pro výrobu
  • Práce v programech Woodwop, Maestro, Xylog - rádi vás zaučí
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Nástup rovnou do kmene společnosti

Profil kandidáta:

  • Znalost programování (možno i ze strojírenství)
  • Logické uvažování
  • Smysl pro dotahování věcí do konce

Nabízíme:

  • Mzda 35.000 - 40.000Kč
  • Závodní stravování - dovoz z restaurace, z poloviny hrazené firmou
  • Bonusové finanční ohodnocení během roku
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Velmi často zaměstnanecké dny (různé pochutiny, chlebíčky atd.)
  • Vybavení pracovními pomůckami a kvalitním, moderním nářadím
  • Dlouhodobý pracovní vztah