Hledáme lidem práci Manpower

Elektrikář v Olomouci na 2 směny!

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste elektrikář a hledáte novou práci v rámci výrobní společnosti? Pro známou společnost právě hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Provozní elektrikář!

Máte alespoň vyučení v oboru elektrikář a zkušenosti na této pozici?

Vyznáte se v elektroopravách výrobních linek a zařízení?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!

Popis pozice:

Na své nové pozici budete zodpovídat za zajištění provozu moderní a automatizované výrobní haly, provádět drobné opravy, pravidelné prohlídky a údržbu elektrického vybavení linek, zařízení VTP a VMP; vzduchotechniky, měničů, čidel atd. Budete spolupracovat s externími firmami při instalacích nových linek a zařízení, jejich servisech a revizích a také za vedení záznamů (preventivní) údržby a provedených oprav.

Jedná se o práci na 2 směny.

Profil kandidáta:

Od nového kolegy či kolegyně očekáváme elektro vzdělání a praxi na podobné pozici ideálně ve výrobní firmě. Hledáme člověka, který je ochotný se dále vzdělávat a učit nové věci a své zkušenosti předávat i kolegům a kolegyním.

Velkou výhodou bude, pokud se orientujete spíše na silnoproud a máte zkušenosti s řídícími systémy SIMATIC (Siemens).

Nabízíme:

Budete pracovat pro známou firmu z Olomouce s dlouholetou tradicí a stabilním zázemím. Stanete se důležitým členem týmu a budete mít prostor pro další vzdělávání a kariérní růst!

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno (nástupní mzda 26.000 - 30.000) a čeká Vás i hromada benefitů jako týden dovolené navíc, stravenky a podobně!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

  • Hranice, Přerov
  • WOLIP s.r.o.
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 4. října
  • Klášterec nad Ohří
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 26 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 23. prosince
  • Olbramovice, Benešov
  • Kovo-servis Libor Štěpánek
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • 25 000 – 33 000 Kč
  • Adamov, Blansko
  • GAMA J + P, společnost s ručením…
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Hodonín
  • Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna…
  • od 20 000 Kč
  • Letovice
  • Tomáš Štrych
  • od 16 000 Kč
  • Liberec
  • SKLOPAN LIBEREC, a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Liberec
  • Liberec
  • od 35 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • Hotel Promenáda s.r.o.
  • od 21 500 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

AJ auto benefit Bor den elektrikář elektro event firma hledám HR IT kandidát kariérní růst Lom mzda náplň práce nové Olomouc pozice práce růst řízení směny společnost společnosti stabilní stravenky technik týden týden dovolené navíc vedení vyučení v oboru vzdělání vzdělávání zkušenosti životopis automat člen dovolené elektrické externí kariérní kolegyně náplň navíc obor opravy PR profi prohlídky servis systém systémy techniky tým vybavení výrobní vyučení záznam zkušenost