Hledáme lidem práci Manpower

Senior/Junior .NET Developer in Liberec

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

We are glad to present you two positions of .Net developer in a successful Czech owned company, recognized globally as a leader in advanced control technology for the power generation sector. The company is both strong and dynamic - providing employees with the opportunity to build on their experience and benefit from working in an attractive international and friendly environment. One of the benefits of the company – its size: it is not the small one, at the same time it is not a huge corporate.

Level: we are looking for one Senior and one Junior Developer due to increase of the team

Popis pozice:

· Development of complexed solutions for desktops

· Analyze new requirements and bugs to find the most appropriate technical solution, contribute to the overall system design

· Work on all stages of the development lifecycle (analysis, design, implementation, testing, deployment, support)

Profil kandidáta:

· University degree in Information Technology or Computer Science

· Good knowledge of C# and .Net frameworks, Visual Studio

· Working experience in .NET Software Development

· Solid background in component and object oriented programming

· Understanding of Windows platforms

· Intermediate English + Czech/Slovak or advanced English only is required

· Communication skills and Team player

Nabízíme:

· Career development in the conditions of a recognized, globally successful company

· Challenging work on various exciting projects

· Extensive opportunities of professional and personal grow

· Attractive benefit program including flexible working hours, home office, 5 weeks of vacation, free sport activities, regular paid team offsite events, bonus scheme based on performance.

  • Liberec
  • HR Direct s.r.o.
  • 55 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. dubna
  • Liberec
  • European Code Factory s.r.o.
  • 61 000 – 66 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. března
  • Liberec
  • Dubax s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Liberec
  • 5Q, spol. s r.o.
  • od 36 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Teplice nad Bečvou
  • Lázně Teplice nad Bečvou a.s.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Hořovice
  • SORTTEAM s.r.o.
  • 13 500 – 16 500 Kč
  • Hostivař, Praha
  • TEODORO s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • od 28 000 Kč
  • Plzeň
  • HLS SECURITY AGENCY s.r.o.
  • 12 000 – 14 000 Kč
  • Zkrácený úvazek

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

benefit bonus developer event home office IT kandidát Liberec Most náplň práce Office plat pozice práce software sport studio system computer design employee eployment náplň PR profi program technolog test