Ostraha objektů / Vrátný(á) - místo vhodné pro OZP - Olomouc

Lokalita Olomouc
Firma Brigomat.cz s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/novou kolegyni, který/která se nebojí přijmout zodpovědnost za bezpečnost svěřeného objektu a plynulý chod vrátnice.

Co vás čeká?

  • Kontrola dodržování bezpečnostních opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu a výjezdu vozidel
  • Pochůzková a kontrolní činnost ve střeženém objektu dle pokynů vedoucího pracovníka
  • Obsluha zabezpečovacích zařízení, poplachových a požárních signalizací a kamerových systémů a jejich využívání k ostraze a ochraně majetku a osob
  • Vedení požadované dokumentace o průběhu služby, pořizování záznamů o provedených úkonech dle pokynů vedoucího pracovníka
  • součinnost s Policií ČR, jednotkami HZS, ZZS a ostatními určenými osobami v případě potřeby

Požadujeme:

  • Co očekáváme my?
  • Ukončené základní vzdělání (min. věk 18 let)
  • Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
  • Proaktivní a proklientský přístup
  • Dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání
  • Fyzickou zdatnost a kondici
  • Spolehlivost a samostatnost v plnění svěřených úkolů
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • Co vám můžeme nabídnout?
  • Zaměstnání v zajímavém oboru s možností kariérního a mzdového růstu dle vašich schopností
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • Profesionální zaškolení na pracovišti
  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace Strážný 68–008-E
  • Pracovní uniformu
  • Bonus za přivedení nového pracovníka až 3 000,– Kč
  • Možnost zajistit ubytování

  • Praha
  • Systeum s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. května
  • Frýdek-Místek
  • K.I.S.S. vzdělávání s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
  • Praha
  • AMI RESTAURANT,s.r.o.
  • Nový Jičín
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Praha
  • D&R Solution s.r.o.
  • od 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Olomouc, Litovel

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

AJ asertivní bezpečnost bonus Bor činnost ČR den dodržování dokumentace hledám HR IT kvalifikace Lom místo Most možnost náplň práce nové odpovědnost Olomouc OZP plnění práce pracovní pracovní poměr pracovník růst řízení samostatnost SOU stráž školení ubytování vedení vedoucí vhodné výjezd vzdělání zaměstnání zdravotní dokument jednání kariérní komunikační kontrola kov mzdové na dobu na dobu určitou na pracovišti náplň obor obsluha Ostatní poměr PR profesní případ přístup rok schopnost schopnosti služby systém tým úkol záznam zdravotní způsobilost zkoušky způsobilost