Mistr výroby - Uherské Hradiště

Lokalita Uherské Hradiště
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Renáta Kolárová, zobrazit tel. číslo

Hledáme dalšího do party. Silnou osobnost, která má talent vést tým pracovníků (20 až 40 montážníků)

Popis pozice:

– odpovědnost za organizaci výroby a plnění výrobního plánu
– spolupráce na budování a udržování systému řízení jakosti
– vedení a kontrola přímých pracovníků výroby, příprava podkladů pro mzdy, hodnocení pracovníků

Profil kandidáta:

– min. ŠŠ vzdělání
– praxe na obdobné pozici min. 5 let, automotive výhodou
– ochota pracovat ve 2 směnném provoze
– schopnost motivovat a vést svůj tým
– praktická zkušenost s nástroji trvalého zlepšování - KAIZEN, Lean (JIT, 5S, TFM apod.) podmínkou
– orientace v řízení kvality a EHS ve výrobní společnosti
– zaměření na výsledek, schopnost práce pod tlakem
– komunikativní znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

– stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
– příjemné a dynamické pracovní prostření
– motivující finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností
– nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, roční finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, pravidelná valorizace mzdy, bonusy za odpracované roky, příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazyková výuka na pracovišti aj.
– možnost osobního i profesního rozvoje
– práci na zajímavých projektech
– pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Máte zájem o tuto nabídku?