Operátor výroby v Ostravě za 23.000Kč

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Zuzana Adamčíková, zobrazit tel. číslo

Hledáme nové parťáky na balení a lisy. Nemáte s tím zkušenosti? Nevadí, my Vám rádi vše ukážeme a na pozici Vás zaučíme.

Pracujte pro zaměstnavate, který vás nenechá odejít a svých zaměstnanců si váží!

Popis pozice:

Na oddělní lisů (11,5hod. směny) budete kontrolovat množství materiálu.

Na oddělení finitúra (8hod. směny) budete balit brzdové destičky do krabiček.

Šikovní kolegové se mohou posunout i na kontrolu kvality.

Profil kandidáta:

Manuální zručnost

Ochota pracovat na 8hod. směny - finitura a 11,5hod. směny - lisy

Nabízíme:

- Základní mzda 18.000 – 21.500 Kč/měs. + příplatky
- Docházkový bonus až 3.000 Kč
- Náborový bonus 15.000 Kč (rozložen do dvou částí)
- Smlouva na HPP
- Dotované stravování v kantýně

Máte zájem o tuto nabídku?