Práce pro SEŘIZOVAČE z Prostějova / blízkého okolí

Lokalita Prostějov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Renáta Kolárová, zobrazit tel. číslo

Máte zkušenosti se seřizováním strojů?
Vyhovuje Vám práce ve 3 smenném prozovu a jste z Prostějova, nebo jeho blízkého okolí?
Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Popis pozice:

  • nastavování a seřizování nástrojů na vstřikovacích lisech a jednoúčelových zařízeních
  • údržba nástrojů v souladu s plánem údržby a zodpovědnost za jejich stav
  • vedení příslušné výrobní a strojní dokumentace a protokolů

Profil kandidáta:

  • SOU nebo SŠ strojní nebo elektro
  • praxe na obdobné pozici výrobní společnosti
  • čtení technické a výkresové dokumentace
  • zkušenosti se seřizováním a údržbou vstřikovacích strojů
  • uživatelská znalost práce na PC
  • spolehlivost, preciznost, pracovní návyky
  • ochota pracovat ve 3-směnném provozu

Nabízíme:

  • Firemní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dobré finanční ohodnocení + prémie za výkon a kvalitu
  • Docházkový bonus + prémie v průběhu roku dle výsledků společnosti
  • Firemní akce
  • Flexi pass na zdraví, sport a kulturu
  • Čisté pracovní prostředí
  • Výhodný mobilní tarif pro celou rodinu

Máte zájem o tuto nabídku?