Hledáme lidem práci Manpower

Manažer Výroby/Production Manager

Lokalita Cheb
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta v Karlovarském kraji hledáme zajímavého kandidáta na pozici Manažer výroby. Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a bez problému se domluvíte anglicky, tak neváhejte odpovědět na tento inzerát.

Popis pozice:

  • komplexní řízení výrobního provozu
  • vedení týmu lidí ve výrobě
  • organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
  • odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu výroby
  • plánování strojních a personálních kapacit
  • optimalizace výrobních procesů
  • tvorba a plnění KPI cílů
  • monitoring a řízení výrobních nákladů
  • instalace nových technologií
  • reporting vedení společnosti
  • spolupráce s ostatními odděleními

Profil kandidáta:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti na pozici ve vedení výroby
  • schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
  • velmi dobré technické, analytické a komunikační dovednosti a orientaci na výsledek
  • organizační a manažerské předpoklady
  • praxi ve vedení týmu
  • komunikativní znalost AJ
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • možnost práce v zahraniční společnosti
  • využití AJ na denní bázi
  • možnost osobního a profesního růstu
  • zajímavou náplň práce s velkým potenciálem, vedení lidí
  • možnost seberealizace a uplatnění manažerských dovedností
  • možnost realizovat vlastní nápady
  • finanční ohodnocení dle Vašich schopností a pracovních výsledků
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce

  • Holešovice, Praha
  • Corporate parity s.r.o. v likvidaci
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. srpna
  • Praha
  • Moctezuma Foods s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 12. prosince
  • Rudná, Praha-západ
  • Harrier Europe s.r.o.
  • od 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 10. dubna
  • Uherské Hradiště
  • MESIT asd, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 25. června
  • Bečice, České Budějovice
  • EXTRUDO Bečice s.r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Přerov
  • Tomáš Bilý
  • od 17 800 Kč
  • Libštát
  • LTZ Libštát s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Český Dub
  • HPQ - Plast, s.r.o.
  • 18 000 – 28 000 Kč
  • Vyškov
  • Rompa CZ s. r. o.
  • 14 750 – 19 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ anglicky den hledám hodnocení HR inzerát IT kandidát kraj manager manažer motivace možnost náplň práce nová odpovědnost ohodnocení plán plánování plat plnění pozice práce pracovní pracovník reporting růst řízení společnost společnosti spolupráce uplatnění vedení vzdělání zkušenosti znalost cíl dovednost finanční instalace komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti manažerské manažerský náklad náplň oddělení organizace osobní Ostatní personální PR problém proces procesů profesní profi předpoklad report schopnost stroj technické technolog termín tvorba tým vedení týmu výrobní výroby výsledek zahraniční zkušenost