Prodejce stavebního materiálu

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Hledáte nové zaměstnání? Máte praxi z prodeje a vyznáte se ve stavebninách? Pokud ano, možná máme práci právě pro Vás! Pro našeho klienta, společnost vyrábějící a prodávající stavební materiály hledáme nové parťáky na pozici Prodejce stavebního materiálu.

Popis pozice:

- kompletní servis pro zákazníky (znalost sortimentu, komunikace se zákazníky, asistence v nákupu, poradenství)

- spolupráce s kolegy

- zajištění dopravy zboží

- objednávky zboží, kontrola skladových zásob

Profil kandidáta:

- SŠ vzdělání

- uživatelská znalost práce na PC ( fakturace, práce s interním systémem)

- zkušenost s prodejem

- zkušenost ze stavebnin

- dobrá schopnost komunikace se zákazníkem, schopnost poradit, hledat vhodná řešení

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání

- podrobné zaškolení

- fixní mzda + prémie

- 8h pracovní dobu

- možnost napracování hodin, placené přesčasy

- občerstvení na pracovišti, stravenky

- zaměstnanecké slevy

Pokud Vás nabídka zaujala, použijte odpovědní tlačítko nebo zašlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?