Hledáme lidem práci Manpower

Lakýrník – Nábytek Na Zakázku V Rodinné Firmě

Lokalita Tučapy, okres Tábor
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste zkušený lakýrník a máte – jak se říká – vystříkanou ruku? Dokážete si sám namíchat barvu a zvládnete nalakovat dřevo i kov? Rád byste pracoval jen na jednu směnu? A chcete mít férové šéfy, které bude zajímat, jak se Vám daří? Tak nám o sobě dejte vědět!

Popis pozice:

V práci budete:

-Lakovat nábytek a jeho jednotlivé kovové části.

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

-Umíte lakovat.

-Jste pracovitý a je na Vás spoleh.

Nabízíme:

Za práci dostanete:

-Férovou mzdu a bonusy k tomu.

-Dotované obědy.

-Práci v přátelské atmosféře jen na ranní směnu.

  • Všejany
  • MIRAWOOD CZ, s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. června
  • Všejany
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. prosince
  • Žďár nad Sázavou
  • BENAWOOD s.r.o.
  • 18 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Strakonice
  • DŘEVOINTER Strakonice, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Všejany
Zveřejněno: 29. června
  • Svatý Jan nad Malší
  • PELZER INTERIÉRY s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Staňkovice, Louny
  • Jan Bláha
  • 15 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Koncept FAST s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • STRABAG a.s.
  • 48 000 – 58 000 Kč
  • Příbram
  • ZRUP Příbram a.s.
  • 25 000 – 34 000 Kč
  • Příbram
  • Centrum integrovaných služeb, spol. s r…
  • od 16 800 Kč
  • Rybitví
  • Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví
  • od 17 070 Kč
  • Děčín
  • MUDr. František Pazdera
  • od 21 700 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jindřichův Hradec, Pelhřimov

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

AJ bonus bonusy IT kandidát náplň práce pozice práce bar kov nábytek náplň PR profi přátelské stav v práci