Hledáme lidem práci Manpower

Obchodník (fix 43-46 000 Kč) – technický produkt, vhodné pro absolventy VŠ

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Láká Vás obchodní práce, ale zatím máte jen malou nebo vůbec žádnou praxi? Jste čerstvý absolvent VŠ a domluvíte se anglicky? Jste akční a komunikativní člověk? A baví Vás moderní technika a technologie?

Tak se mi ozvěte a získejte práci ve firmě, která se opakovaně umisťuje v žebříčku nejinovativnějších firem na světě. Získejte práci, kde Vás všechno naučí a dají Vám šanci vyrůst!

Popis pozice:

V práci budete:

-dělat obchodního zástupce v B2B oblasti v regionu Olomouckého kraje (klienty Vám budou průmyslové podniky, které využívají moderní technologie průmyslové automatizace).

-starat se o stávající zákazníky a hledat nové klienty.

-poskytovat poradenství k jednotlivým produktům.

Profil kandidáta:

Potřebujeme, abyste:

-měl ukončené minimálně bakalářské vzdělání.

-se domluvil anglicky (B2).

-byl motivovaný, komunikativní a spolehlivý.

-byl aktivní řidič.

Nabízíme:

Za práci dostanete:

-Zázemí silné a stabilní firmy, která se zabývá High-Tech řešením v průmyslu.

-Profesionální zaškolení v produktech průmyslové automatizace i obchodních dovednostech.

-Velmi dobrou fixní mzdu a kvartální bonusy k tomu: fix 43-46 000 Kč dle zkušeností.

-Auto i k soukromým účelům.

-Palivovou kartu.

-Telefon a notebook.

-Stabilní práci na HPP.

-Nástup ihned.

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte a využijte skvělou příležitost pro absolventy. Klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT nebo volejte na zobrazit tel. číslo . Těším se na Vás!

  • Plzeň
  • TONER RL, spol. s r.o.
  • 13 350 – 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. září
  • Modletice
  • Personal Partner s.r.o.
  • 18 600 – 20 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

absolvent AJ anglicky auto bonus bonusy den hledat IT kandidát kraj Lom nabídka náplň práce nové obchodní Olomouc podnik poradenství pozice práce růst SOU stabilní školení technik technologie telefon vhodné vzdělání zástupce automat automatizace dobro dovednost firmy kov náplň obchod obchodník oblast oblasti PC podniky PR profi průmysl průmyslové příležitost region řešení řidič technický technika technolog v práci zákazník zkušenost