Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač CNC - rodinná firma - mzda po zapracování až 60 000,- Kč

Lokalita Mnichovo Hradiště
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro menší rodinnou firmu hledáme šikovného CNC seřizovače s praxí z malovýroby, který by se podílel na výrobě zubních implantátů.

Nástupní mzda: 30-40 000,- Kč

Mzda po zapracování: až 60 000,- Kč

Popis pozice:

  • seřizování CNC stroje na výrobu "prvního kusu"
  • výroba menší série na moderních CNC strojích, dlouhotočných automatech
  • práce s malými výrobky s vysokou mírou přesnosti obrobení
  • mezioperační kontrolu výrobků při výrobě
  • kontrolu pomocí optických 2D měřidel, práce s měřicí technikou
  • spolupráci při vývoji, výrobě prototypů, inovacích obráběcích strategií

Profil kandidáta:

  • vzdělání technického směru
  • orientace v technické dokumentaci
  • manuální zručnost, dobrý a přesný zrak
  • uživatelská znalost práce na PC
  • praxe s CNC stroji, nejlépe v malovýrobě (ale absolventy uvítáme také)
  • ochota pracovat v třísměnném režimu (od neděle 22:00 do pátka 22:00, víkendy volné)

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v malé firmě (cca 30 lidí)
  • Stravenkový paušál (100,-Kč)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 4 týdny dovolené a 1 týden osobního volna
  • Přísun ovoce a vitamínů na pracovišti zdarma
  • Firemní akce
  • Dobrá dopravní dostupnost (vlakové a autobusové nádraží cca 50m)
  • A jednou za čas firemní snídaně, kde si u kafe popovídate se šéfem nejen o práci:-)

Zaujala Vás nabídka a rádi byste se dozvěděli více? Zašlete mi Váš životopis a já se s Vámi ráda spojím!

  • Luže
  • Jednota, spotřební družstvo Hlinsko
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. října
  • Čáslav
  • Městská nemocnice Čáslav
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Litoměřice
  • Centrum sociální pomoci Litoměřice,…
  • 16 800 – 21 370 Kč
  • České Budějovice
  • SUPER PET, a.s.
  • 18 500 – 23 500 Kč
  • BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.
  • 18 500 – 35 000 Kč
  • Veselí nad Lužnicí
  • DAMVEL JH s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • RM GASTRO, s.r.o.
  • Gustav Němec
  • 19 000 – 20 000 Kč
  • Tábor
  • ATODA Tábor, spol. s r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Žďár nad Sázavou
  • ENPEKA a.s.
  • od 16 000 Kč
  • Měřín
  • AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r…
  • 30 000 – 40 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mladá Boleslav, Jičín, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Poděbrady

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

absolvent akce auto den firma hledám IT kandidát mzda nabídka náplň práce paušál penzijní připojištění pojištění pozice práce praxe připojištění příspěvek režim stabilní stravenkový paušál technik týden uživatelská znalost víkend výroba vzdělání zaměstnání zdarma znalost Zruč zubní životopis automat daně dar díl dny dokument dopravní dovolené firemní kov na pracovišti náplň operační osobní PC penzijní pomoc PR profi stroj technické týdny uživatel volna výroby