OPERATIONS MANAGER s automobilem | Karviná

Lokalita Karviná
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme schopného a zkušeného vedoucího výroby nebo již znalého operations managera, který hovoří plynně anglicky! Nově vytvořená pozice je přímo podřízená řediteli závodu. Na pozici Vás čeká provoz o 130 lidech a nové projekty na neustále zefektivňování výroby. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a příjemný kolektiv!

Popis pozice:

  • vedení výroby - tým o 130 podřízených, 5 vedoucích středisek
  • zodpovědnost za KPIs výroby
  • neustále zefektivňování výrobních procesů
  • aktivní účast na implementaci novýchzařízení a procesů
  • aktivní přístup k novým projektům
  • zodpovědnost za provozní záležitosti závodu v době nepřítomnosti ředitele závodu
  • reporting směrem k zahraničním nadřízeným, pravidelné telekonference
  • služební cesty (max. 1x měsíčně)
  • pracovní pozice v Karviné

Profil kandidáta:

  • komunikativní AJ (min. B2)
  • praxe na obdobné pozici, zkušenost s vedením sériové výroby
  • vůdčí osobnost
  • zodpovědnost
  • samostatnost a proaktivita
  • zkušenost s korporátními systémy a komunikací

Nabízíme:

  • atraktivní mzda
  • finanční bonusy
  • automobil i k soukromým účelům
  • perspektiva a stabilita zaměstnání
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • telefon, notebook
  • vzdělávání a osobnostní růst