Hledáme lidem práci Manpower

Jednoduchá montáž na ranní a odpolední směny, Brno-Slatina

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme operátory do výroby optických a bezdrátových zařízení.

Neváhejte a udělejte změnu – novou práci můžete získat už dnes!

Významná společnost na trhu výroby a implementace telekomunikační techniky nabízí práci pro operátory montáže.

Popis pozice:

Jedná se o jednoduchou manuální činnost ve výrobě v Brně Slatina.

Práce obnáší kompletaci výrobků, zapojování optických vláken do konektorů, testování, a jiné ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední).

Profil kandidáta:

Uvítáme dobrý zrak a k tomu vlastnosti jako manuální zručnost a pečlivost.

Vše ostatní týkající se náplně práce Vás zaučíme přímo na pracovišti.

Nabízíme:

Nabízíme smlouvu na HPP se mzdou 120 Kč/h

- benefity za kvalitu a docházku,

- týden dovolené navíc,

- stravenky,

– nástup možný do týdne,

– přátelskou atmosféru na pracovišti,

– možnost týdenních záloh

a jiné.

  • Valašské Meziříčí
  • KRAJCAR, s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. července
  • Klimkovice
  • SBA ostraha s.r.o.
  • 15 000 – 18 000 Kč
  • Stará Ves nad Ondřejnicí
  • Michal Petroš
  • 17 800 – 20 000 Kč
  • Jičín
  • CF INVEST spol. s r.o.
  • od 18 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

AJ benefit benefity Brno činnost den hledám IT kandidát možnost náplň práce operátor pečlivost pozice práce řízení směny společnost stravenky technik týden týden dovolené navíc Zruč dovolené komunikační na pracovišti náplň náplně navíc Ostatní PR profi techniky test trh výroby