Pekař / ka na Praze 5

Lokalita Praha
Firma CZ PEOPLE s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Hledáme pro pravidelnou spolupráci pekaře pro odd. čerstvého pečiva v hypermarketu na Praze 5 – Smíchově

Co Vás čeká:
zajištění technologických postupů při pečení (pečení a rozpékání)
Podílíte se na vyskládání zboží na obchod a kontrolujete čerstvost a dostupnost
Snažíte se přispět k zlepšení obchodu a zákaznického servisu.
Pomáháte obsluhovat zákazníka na pultu zákusků
Naučíte se používat pracovní stroje a postupovat dle receptur
Zpočátku pečete a rozpékáte produkty za dohledu zkušeného pekaře/pekařky či vedoucí

Požadujeme:

  • Zájem o obor
  • Praxe v oboru vítána

Nabízíme:

  • plný nebo částečná úvazek
  • zaměstnanecký program s možností růstu

  • Kelč
  • Roman Korabečný
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. září
  • Hradec Králové
  • Hradecká pekárna, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 18. července
  • Teplice
  • IVX Czech, s.r.o.
  • od 13 400 Kč
Zveřejněno: 28. června
  • Tichá
  • Oldřich Vašut
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Stod
  • Centrum sociálních služeb Stod,…
  • od 12 200 Kč
Zveřejněno: 29. prosince
  • Třebechovice pod Orebem
  • Bazalka s.r.o.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Poděbrady
  • Pekařství Martínek s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Náchod
  • Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.
  • od 14 000 Kč
Zveřejněno: 29. dubna
  • Hlinsko, Chrudim
  • Pekařství Vacek a spol., v. o. s.
  • 15 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Přerov
  • Pekárna Racek, s.r.o.
  • 14 000 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Karlovy Vary
  • Karlovarská pekárna s.r.o.
  • 15 000 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Věchnov
  • Josef Sedlář
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 23. srpna
  • Slatiňany
  • PEKÁRNA JARČA s.r.o.
  • 12 200 – 13 400 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Ostrava
  • Pekařství MAYAK, a.s.
  • 73 – 95 Kč / hod
Zveřejněno: 8. září
  • Příbram
  • PAC Hořovice s.r.o.
  • 22 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 25. září
  • Příbram
  • od 22 000 Kč
  • Nový Jičín
  • Bezlepík s.r.o.
  • 14 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Brniště
  • FT & Catering s.r.o.
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 10. února
  • Pardubice
  • Iva Tulachová
  • 14 500 – 15 500 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Opava
  • KORÁLEK s.r.o.
  • od 88 Kč / hod
Zveřejněno: 4. července
  • Třinec
  • Cake Art s.r.o.
Zveřejněno: 9. února
  • Boskovice
  • Tad. Wilk, s.r.o.
  • od 16 280 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Praha
  • Christine Promo s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 3. května
  • Praha
  • cloudevelops, s.r.o.
  • Praha
  • Zkrácený úvazek
  • Plzeň-město
  • Jakub Rejzek
  • od 20 000 Kč / úkol
  • Blansko
  • Helena Ripperová
  • od 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Odbory - proč a jak je založit

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

AJ Bor hledám možnost náplň práce OZP postup práce pracovní praxe růst úvazek vedoucí zaměstnanec díl náplň obchod obor pečení PR program servis stroj technolog zájem zákazník zaměstnanecký