Hledáme lidem práci Manpower

Technik údržby

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do zahraniční, výrobní společnosti v Plzni hledáme novou posilu se zkušenostmi s údržbou, která bude mít na starost dokumentaci a revize strojního vybavení společnosti.

Popis pozice:

  • Zajišťování a plánování pravidelných revizí a kontrol na tlakových nádobách, plynových a zdvihacích zařízeních, jeřábec atd.
  • Zajišťování odstranění závad a nedostatků při kontrolách a revizích
  • Spravování dokumentace ke svěřených strojům a zařízením
  • Odpovědnost za zajišťování revizí na svěřených zařízeních platných norem
  • Spolupráce s externími firmami
  • Podpora údržby

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Uživatelská znalost práce na počítačí - email, interní systém, Excel, atd.
  • ŘP sk.B

Nabízíme:

  • Mzda 30.000 - 40.000Kč na základě zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Roční bonus
  • Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění ve výši 2,5% mzdy
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Výborná dotovaná mezinárodní kuchyně, široký výběr obědů
  • Jazykové kurzy
  • Zázemí silné, zahraniční společnosti
  • Svozová doprava ze směrů Toužim, Kaznějov, Holýšov
  • Výborná dostupnost MHD
  • Čisté a příjemné pracovní prostředí

  • Třinec
  • Daechang Seat s.r.o.
  • od 16 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. prosince
  • Český Těšín
  • PHA Czech s.r.o.
  • od 122 Kč / hod
Zveřejněno: 23. května
  • Nizozemsko
  • RIEN VAN DEN BROEKE REKREATIE B.V.
  • 1 200 – 2 000 €
Zveřejněno: 26. ledna
  • Krnov
  • TGA Facility s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. září
  • Olomouc
  • WOLIP s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 27. září
  • Dobrovíz
  • Amazon Logistic Prague s.r.o.
  • od 48 750 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Rudná, Praha-západ
  • Plastipak Czech Republic s.r.o.
  • 45 000 – 52 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 4. dubna
  • Nespeky
  • Pharmind Group s.r.o.
  • 19 700 – 24 900 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. června
  • Svitavy
  • EVT Stavby s.r.o.
  • 41 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Vlašim
  • Potraviny U Kolářů s.r.o.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 21. dubna
  • Modrava
  • PIVOVAR LYER s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Hodonín
  • VAG s.r.o.
  • od 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

AJ bonus Bor doba dokumentace email firma flexibilní hledám Holýšov HR interní kandidát Kaznějov kurz kurzy měření mezinárodní mzda mzdy náplň práce nová odpovědnost penzijní připojištění plán plánování plat podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí prostředí připojištění příspěvek řízení společnost společnosti spolupráce technik Toužim uživatelská znalost vzdělání zkušenosti znalost životní pojištění cafeterie dokument doprava dovolené externí jazyk kov náplň národní oprava penzijní počítač PR profi příjemné příjemné pracovní prostředí roční rok stroj systém technické uživatel vybavení výběr výrobní zahraniční zkušenost životní