Technolog - plechy (od 24.000 Kč)

Lokalita Celá ČR
Firma SUGESTO s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Hledáme technologa se zkušeností v oblasti zpracování plechů.

Náplň práce:

  • přijetí poptávky od zákazníka
  • návrh technologického postupu vč. celkové kalkulace
  • po odsouhlasení zakázky modelace dílce v CAD
  • zavádění dílce do výroby vč. technologického postupu (sdělen spolupracovníkům)
  • kontrola výroby
  • zodpovědnost za technologii a celkový výstup

Požadujeme:

  • znalost CAD (SolidWorks, Inventor, aj.)
  • praxi na pozici technologa ve strojírenství (ideálně zpracování plechu, obrábění, aj.)
  • schopnost zpracovávat kalkulace
  • komunikativnost, technické myšlení

Nabízíme:

  • práci v zajímavé firmě na samostatné pozici
  • možnost seberealizace
  • finanční ohodnocení s možným růstem
  • práci s moderními systémy, stroji
  • příjemné pracovní prostředí
  • po zapracování zajímavé firemní benefity
  • nástup možný ihned – preferujeme
  • lokalita pracoviště: Olomouc

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

  • Středočeský kraj
  • A. Bouček interier, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Olomouc
  • JOLIEN Consulting s.r.o., v likvidaci
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Chrudim
  • PEKLOČERTOVINA s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Příbram
  • Louwman Motor Příbram s.r.o.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

AJ benefit benefity dění hledám hodnocení HR IT Lom Most možnost náplň práce odpovědnost ohodnocení Olomouc plat postup práce pracoviště pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí růst SOU společnost společnosti zaměstnání znalost životopis CAD díl finanční firemní kontrola kov lokalita model myšlení náplň oblast oblasti osobní PR příjemné příjemné pracovní prostředí schopnost stroj strojírenství systém systémy technické technolog údaj výroby zákazník zkušenost