Hledáme lidem práci Manpower

Elektro - údržbář - 2 směnný provoz

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte stabilní zaměstnání v elektro oboru? Aktuálně rozšiřujeme tým na pozici elektro-údržbář. V případě, že máš vyhlášku 50 § 6, pak čti dále.

Popis pozice:

- Provádění preventivní a běžné údržby na strojích a zařízeních
- Provádění oprav strojů a zařízení
- Provádění oprav a údržby budov
- Plánování oprav
- Zodpovědnost za kontrolu TZB (kompresorovna, kotelna a vzduchotechnika)
- Vedení evidence náhradních dílů a prováděných oprav

Profil kandidáta:

- SOU/SŠ vzdělání – elektro
- Vyhláška č. 50/78 Sb. § 6
- Orientace v elektro dokumentaci, analytické přemýšlení
- Manuální zručnost, pracovitost a samostatnost
- Samostatné jednání, snaha se učit novým věcem, schopnost řešení elektro závady
- Základy práce na PC

Nabízíme:

- zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
- mzdu odpovídající dosaženým výsledkům
- zajímavou náplň práce
- profesní i osobní růst
- benefity (stravenky, penzijní pojištění, zvýhodněné mobilní telefonování)
- multisportkarta
- nástup možný ihned

  • Trutnov
  • Renáta Kryštofová
  • 19 001 – 22 001 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

AJ benefit benefity Bor den dění elektro event evidence HR IT kandidát mezinárodní mobil Most náplň práce nová odpovědnost plán plánování pojištění pozice práce růst řízení samostatnost SOU sport stabilní stravenky technik telefon vedení vzdělání zaměstnání Zruč díl dokument jednání karta mobilní náplň národní obor osobní PC penzijní penzijní pojištění PR profesní profi případ řešení schopnost stroj technika tým