Quality Engineer

Lokalita Kadaň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro naše významné zákazníky z oblasti automotive hledáme Inženýra kvality do výrobní firmy v Kadani.

Popis pozice:

  • Zajištění denního chodu před-sériové kvality
  • Vedení testovací výroby (trialů): příprava, uvolnění výroby a provedení ověřovacích testů (funkčních vlastností výrobků)
  • Koordinace měření DVP (validačního plánu)
  • Externí a interní komunikace (především zákaznická kvalita)
  • Zajištění dodávky vzorků a předsériové výroby zákazníkům
  • Připrava a předložení zákazníkovi PPAP dle požadavků zákazníků
  • Organizace a vedení skladu zkušebních výrobků
  • Aktivní podílení se na procesu neustálého zlepšování (tzv. Kaizen aktivity)
  • Řízení se dle standardů ISO/TS a EMS

Profil kandidáta:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou (technický směr výhodou)
  • 1-2 roky praxe v kvalitě
  • Znalost procesu vstřikování a tváření plastů
  • Schopnost orientace v technických výkresech a obdobné dokumentaci
  • Angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem (Němčina výhodou)
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů
  • Znalost MS Office, Lotus Notes (výhodou)

Nabízíme:

  • Pružná pracovní doba (fond 37,5 hodin týdně).
  • Unišek 200 Kč měsíčně
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500 Kč měsíčně
  • Stravenky (nebo stravenkový paušál)
  • Práce v příjemném a čistém prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta

Pokud Vás nabídka zaujala a máte potřebné zkušenosti, neváhejte zaslat Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail přes odpovědní formulář.