Hledáme lidem práci Manpower

LEAN SPECIALIST - Plzeň

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rádi hledáte příležitosti pro zlepšování procesů výroby? Baví Vás řízení projektů a zvyšování efektivity na linkách? Inovace Vás ženou kupředu a nezastavíte se, pokud neuvidíte pozitivní změny?

V případě, že by Vás zajímalo více informací, čekám na Vaši reakci.

Popis pozice:

  • zlepšování layoutů a ergonomie na linkách
  • zvyšování efektivity výroby, redukce ztrát, inovace
  • řízení jednotlivých projektů dle časového plánu
  • spolupráce s odděleními napříč firmou
  • vedení týmu, zaškolování techniků
  • reporting

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ, ideálně technický směr
  • Aj na úrovni B2
  • zkušenosti v daném oboru
  • Black Belt, není podmínkou
  • zkušenosti z automotive výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • vzdělávání, odborný růst
  • dotované závodní stravování a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod

  • Mohelnice, Šumperk
  • HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Žebrák
  • Wiegel Žebrák žárové zinkování s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Loučka, Zlín
  • Servis 4U 2017 s.r.o.
  • 21 000 – 22 000 Kč
  • Rudice, Uherské Hradiště
  • TOKO AGRI a.s.
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Nymburk
  • Changhong Europe Electric s.r.o.
  • Bohumín
  • Domov Jistoty, příspěvková organizace
  • od 75 Kč / hod
  • České Budějovice
  • Dluhová poradna s.r.o.
  • Zkrácený úvazek

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

AJ auto Bor den EU hodnocení inovace IT kandidát mezinárodní náplň práce ohodnocení pec plán Plzeň pojištění pozice práce příspěvek reporting růst řízení specialist společnost společnosti spolupráce stabilní stravování technik vedení vzdělávání zaměstnanec zkušenosti změny životní pojištění dané dovolené finanční list náplň národní obor odbor odborný oddělení penzijní PR proces procesů profi projekt příležitost příležitosti případ report stav technický tým vedení týmu výroby zaměstnanecký závod zkušenost životní