Hledáme lidem práci Manpower

Application Server Consultant

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do you want to be a part of a skilled team of Application Consultants who maintain, advise and develop application server solutions for some of the largest companies in Denmark? Now you have your chance to seek the challenging role as Application Server Consultant.

We are looking for skills within various application server platforms like Oracle WebLogic including SOA/OSB, IBM WebSphere MQ and Apache Tomcat running mostly on Solaris, RHEL and Windows OS. Any other technologies like Red Hat JBoss, OpenShift, Docker, Cloud solutions is plus for you.

Popis pozice:

  • Daily operations with handling of incidents and change requests
  • Writing continuous system documentation
  • Optimizing, consolidating and automating systems
  • Participating in projects such as transitions, migrations and upgrades

Profil kandidáta:

  • Experience working with operations of application server products, preferably Oracle WebLogic and/or Apache Tomcat solutions
  • Experience 1 - 2 years
  • Good business mindset - you are used to working with customers, using your strong analytic skills and structured approach
  • Understanding of the requirements for documentation and test, which is a vital part of the delivery
  • Able to communicate clearly in English, both written and spoken

Nabízíme:

• 5 weeks of vacations/year
• 5 sick days/year
• Flexible working hours
• Cafeteria flexible spending account (12,000 CZK/year)
• Meal vouchers in the amount of 100 CZK per work day
• Fully covered MultiSport card enabling free entry to sport facilities in Czech Republic
• Free breakfasts on Fridays and monthly Friday Bars (free beer and snacks)
• Free fruits and vegetables on Mondays and Wednesdays
• Wide selection of tea and coffee for free
• Yoga classes in the office on Mondays and Thursdays
• Height adjustable tables, relax zones with Xbox, PlayStation and ping pong
• Czech and Danish language lessons
• Annual flu vaccination for free

  • Plzeň
  • Siemens, s.r.o.
  • od 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 28. července
  • Plzeň
  • od 60 530 Kč
Zveřejněno: 14. června
  • Plzeň
  • od 45 000 Kč
  • Hluboká nad Vltavou
  • WEDOS Internet, a.s.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 2. května
  • Plzeň
Zveřejněno: 27. dubna
  • Plzeň
  • od 60 900 Kč
Zveřejněno: 11. května
  • Třebíč
  • NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 5. dubna
  • Frýdek-Místek
  • Baikal CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 16. prosince
  • Ústí nad Labem
  • SEVEROTISK s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. listopadu
  • Bystřice pod Hostýnem
  • COOP družstvo HB
  • od 23 000 Kč
  • Kroměříž
  • Mateřská škola, Kroměříž, Mánesova 3880…
  • 17 800 – 18 470 Kč
  • Klatovy
  • RATAN STAV s.r.o.
  • od 17 800 Kč
  • Liberec
  • Wildmars s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Mikulov, Břeclav
  • Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s…
  • 23 500 – 28 000 Kč
  • Plzeň
  • Stomatologie Husova s.r.o.
  • 14 000 – 16 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Odbory - proč a jak je založit

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

account auto blog business CZK den IT kandidát Most náplň práce NDA Office plat pozice práce role sick day sport system technologie automat bar boss clo cloud náplň PR profi technolog test