Hledáme lidem práci Manpower

Operátor/balič – společnost LEGO! Mzda až 30 000 Kč!

Lokalita Kladno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Společnosti LEGO na Kladně hledá zaměstnance, kteří se chtějí vrátit zpět do svých dětských let.

Popis pozice:

Náplní Vaší práce bude: obsluha balící linky, dohazování pytlíků do krabic. Skládání/lepení krabic, doplňování materiálu do linky a skládání beden na paletu. Též i kompletace výrobku.

Profil kandidáta:

Hlavním požadavkem je Vaše pečlivost a spolehlivost

Dále možnost pracovat na dvanácti hodinové směny (2x denní, 2x noční, následně 4 dny volna).

Nabízíme:

Za Vaši odvedenou práci od nás dostanete mzdu až 30 000 Kč.

Navíc ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za 14 Kč.

Budete mít možnost využít fitness prostory.

Možnost využítí Multisport karty.

Určitě Vás a Vaši rodinu potěší sleva 50% na všechny druhy stavebnic LEGO!

Do práce Vám pomůžeme svozovým autobusem, který budete mít zcela zdarma a to z Rakovníka.

Pokud si chcete dobře vydělat a zároveň poznat, jak se balí stavebnice dětských snů, neváhejte a kontaktujte nás přes e-mail: e-mail přes odpovědní formulář nebo také prostřednictvím odpovědního tlačítka níže.

Také nás můžete kontaktovat i telefonem: zobrazit tel. číslo .

Těšíme se na Vás!

  • Prostřední Bečva
  • R&P Vinovský s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. ledna
  • Bernartice nad Odrou
  • IR THERMIC s.r.o.
  • od 12 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Teplice
  • JD MX Transport s.r.o.
  • Beroun
  • PAPERA s.r.o.
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Svatá
  • Mateřská škola Svatá, příspěvková…
  • od 23 590 Kč
  • Sudoměřice
  • " IZOS s.r.o. "
  • 110 – 125 Kč / hod
  • Praha
  • FARIAN GOLD s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Plzeň
  • Humpolec
  • Humpolecké strojírny Humpolec a.s.
  • Pelhřimov
  • NEZA Pelhřimov, spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Pelhřimov
  • Nemocnice Pelhřimov, příspěvková…
  • 16 280 – 19 000 Kč
  • Brno
  • IP - TRADING, s. r. o.
  • 12 000 Kč
Zveřejněno: 7. února

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Klecany, Praha

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

auto den druh e-mail hlavní HR IT kandidát možnost mzda náplň práce nové operátor pečlivost pozice práce Rakovník směny společnost společnosti sport telefon zdarma dar dny karty kontakt kov linky materiál náplň navíc obsluha odpovědní PR profi stav volna vydělat