Koordinátor Sokolov

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Sokolov
Firma AG.WORK s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management, Personalista / Personalistka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč

Do Karlovarského kraje hledáme koordinátora pro naší personální agenturu.

Náplň práce:

  • nábor nových zaměstnanců
  • aktivní vyhledávání nových firem
  • koordinace a kontrola zaměstnanců
  • řešení pracovních problémů
  • kontrola docházky
  • zpracování podkladů ke mzdám

Co od Vás očekáváme:

  • komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
  • středoškolské vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)
  • praxe výhodou.
  • Nutný výpis z RT.
  • ŘP sk. B.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pružnou pracovní dobu
  • variabilní složku platu ovlivněnou pracovním výkonem
  • služební telefon a notebook

Nástup ihned

  • Sokolov
  • HARIMO s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 14. července
  • Sokolov
  • Vyšší policejní škola a Střední…
  • 32 820 – 42 780 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Studijní volno
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Ostrava-město
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Celá ČR
  • XAWAX Jobs s.r.o. v likvidaci
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Uherský Brod
  • AG.WORK s.r.o.
Zveřejněno: 22. února
  • Havlíčkův Brod
  • JANABA SERVIS s.r.o.
  • 17 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Jablonec nad Nisou
  • ACL Anodizing s.r.o.
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Liberec
  • ZETKA - MB s.r.o.
Zveřejněno: 10. října
  • Chrudim
  • PERSOMAX s.r.o.
  • od 14 900 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Třinec
  • Magát, spol. s r.o.
  • od 16 800 Kč
Zveřejněno: 3. května
  • Tachov
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
Zveřejněno: 22. června
  • Tachov
Zveřejněno: 8. července
  • EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.
Zveřejněno: 16. srpna
  • Nové Město, Praha
  • Sindora s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Černošín
  • WORK Contact s.r.o.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 16. prosince
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • HOLLEN CZ s. r. o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 10. ledna
  • Mladá Boleslav
  • HOLLEN Agency s.r.o.
  • 24 000 – 25 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. ledna
  • Horní Počaply
  • DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 1. května
  • Poděbrady
  • Lázně FELICITAS s.r.o.
  • od 16 200 Kč
  • Mnichovo Hradiště
  • 24 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 29. května
  • Kraslice
  • AMATI Kraslice, výrobní družstvo
Zveřejněno: 2. května

Möbelix

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Trenér / Trenérka, Obchodní manažer / manažerka

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

AJ Bor ekonom IT kraj Luže Most náplň práce okolo plat práce praxe samostatnost Sokolov telefon zaměstnanců agent kontrola koordinace náplň PR