Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby ve třísměnném provozu, Brno Slatina

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Světový lídr na trhu s dlouholetou tradicí výroby telekomunikačních technologii, který zajišťuje kompletní optická i bezdrátová řešení pro domácnosti i podniky, nabízí práci seniorní pozici Operátora ve výrobě.

Popis pozice:

Jedná se o drobnou manuální práci,

- testování dle instrukcí,

- obsluhu výrobního zařízení

Profil kandidáta:

Pokud máte rádi manuální práci a máte dobrý zrak, splňujete tím základní požadavky pro uvedenou pozici.

Dále požadujeme zkušenosti z výroby či montáže, pečlivost a zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme:

Nabízíme práci na HPP ve stabilní společnosti. A dále:

- nástup přímo do kmene,

- bonus za docházku,

- bonus za dobře odvedenou práci,

- týden dovolené navíc,

- nástup možný do týdne,

- pracovní pomůcky,

a mnoho dalšího.

Zašlete svůj životopis prostřednictvím odpovědního tlačítka níže nebo kontaktujte nás na tel. zobrazit tel. číslo nebo emailem.

  • Veselí nad Moravou
  • BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s.
  • od 16 800 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. března
  • Vyškov
  • Bricks Group s.r.o.
  • 16 800 – 17 000 Kč
  • Osek, Strakonice
  • Domov pro osoby se zdravotním…
  • 19 250 – 21 370 Kč
  • Katovice
  • AGROKAT spol. s r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Strakonice
  • STATUS GROUP s.r.o.
  • od 17 500 Kč
  • od 18 500 Kč
  • Vodňany
  • AGRO Vodňany a.s.
  • 28 000 – 31 000 Kč
  • V.H.S.H. s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Vsetín
  • LEONN promotion s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Benešov
  • Quo s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Loket, Benešov
  • AGRONOVA Loket a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Benešov
  • od 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Rekvalifikační kurzy v kostce

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

AJ bonus Brno den email kandidát náplň práce operátor pečlivost podnik pozice požadavky práce pracovní řízení společnost společnosti stabilní týden týden dovolené navíc zkušenosti životopis dovolené komunikační kontakt nabízíme práci náplň navíc odpovědní odpovědný operátor výroby podniky PR profi přístup řešení technolog test trh výrobní výroby zkušenost