Hledáme lidem práci Manpower

Manažer Pro Vstřikování Plastů A Nástrojárny

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

· vede skupinu tooling koordinátorů a techniků odpovědných za specifikaci, nákup a finální předání vstřikovacích forem do sériové výroby

· spolupracuje při studiích vyrobitelnosti komponentů

· během výběrových řízení dohlíží na výběr technického řešení a volbu vhodného konceptu formy

· zastřešuje dodání lisovacích forem v požadované kvalitě a čase, podle projektového časového plánu a dohodě s vedoucími projektu

· spolupracuje při provádění auditů a kvalifikaci stávajících, případně nových dodavatelů pro vstřikovací formy

· je zodpovědný za rozvoj a implementace standardů pro zajištění správného načasování a připravenosti vstřikovacích forem pro sériovou výrobu

· tvoří a implementuje globální standardy Launch procesů, dokumentace a nástrojů

· kompiluje poznatky z probíhajících launchovaných projektů a sdílí tyto poznatky s ostatními odděleními (lessons learned, continuous improvement)

Profil kandidáta:

· VŠ vzdělání

· dlouhodobou praxi na obdobné pozici nebo v oblasti technologie vstřikování plastů, případně konstrukce/výroby vstřikovacích forem

· velmi dobré komunikační dovednosti

· znalost anglického jazyka pro každodenní komunikaci

· vysoce zorganizovanou osobu se schopností stanovit priority

· pozitivní přístup k řešení situací

· manažerské dovednosti

· časovou flexibilitu

· ŘP sk. B

Nabízíme:

· zajímavou práci na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína

· motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

· nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)

· možnost odborného a kariérního růstu

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Pošlete mi prosím svůj životopis.

Těším se na Vaši reakci!

Petra Štěrbová

Manpower

  • Otrokovice
  • KAPA ZLÍN, spol. s r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. března
  • Kravaře, Opava
  • Libor Jařab
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Nový Jičín
  • FLEXI REALITY s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • od 40 000 Kč
  • Ostrava
  • Vítkovická lékárna, s.r.o.
  • 200 Kč / hod
  • Sobotka
  • DESCON Engineering, s.r.o.
  • 16 000 – 28 000 Kč
  • Mariánské Lázně
  • LS ROYAL Mariánské Lázně a. s.
  • 20 500 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Olomouc
  • DCI KINO Olomouc s.r.o.
  • od 14 900 Kč
  • EC Engineering, s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Plzeň
  • HLS SECURITY AGENCY s.r.o.
  • 12 000 – 14 000 Kč
  • Hořovice
  • SORTTEAM s.r.o.
  • 13 500 – 16 500 Kč

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

AJ audit benefit benefity bonus Bor den dění dokumentace hodnocení ISO IT Jičín kandidát manažer možnost náplň práce NDA nové ohodnocení pec penzijní připojištění plán plat pojištění pozice práce pracovní příplatky připojištění příspěvek rozvoj růst řízení sick day specifika stravování Šenov technik technologie vedoucí vhodné vzdělání zaměstnanec znalost životopis anglické dar díl dokument dovednost dovolené finanční jazyk kariérní komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov manažerské náplň nástroj oblast oblasti odbor odborné oddělení odpovědný Ostatní penzijní PR pracovní příležitost priority proces procesů profi projekt projektové předání příležitost případ přístup řešení schopnost standard stroj systém technické techniky technolog výběr výroby zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod životní