Chcete si vydělat na přesčasech?

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Brno
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Když se v Brně někomu pokazí telefon nebo tablet, je velká šance, že dorazí na opravu k nám. Servisujeme elektroniku a hledáme lidi, kteří jí budou pájkou dávat nový život. Ti nepotřebují žádné znalosti, naši technici je vše naučí.

Pokud nemáte rádi třísměnný provoz, ale zároveň si chcete vydělat, máme pro vás ideální variantu. Pracovní doba je u nás od 7 do 15:45, třikrát týdně si ale můžete přivydělat na přesčasech. Přesčasová směna končí v 17:45, takže se domů dostanete ještě za světla! :-) 

Popis pozice:

Sedíte za svým stolem, máte před sebou zadání a pomocí pájecího pera opravujete, co je třeba. To vás všechno naučíme, není to těžké.

Profil kandidáta:

Žádné zvláštní požadavky nemáme, bohatě nám postačí, pokud jste již viděli někdy rozložený počítač a nezaleknete se toho, co obsahuje. Součástí pohovoru u nás je i otestování manuální zručnosti, kdy dostanete návod, podle kterého postupujete. Pokud zachováte chladnou hlavu, máte vyhráno, se zbytkem vám rádi pomůžeme!

Nabízíme:

Platíme 20 tisíc za měsíc. Po zkušebce to navyšujeme o pět stovek, tedy 20.500. K tomu přihodíme 80 korunové stravenky, 25 dní dovolenky, jeden sick day pro těžká rána a firemní posilovnu. Jednorázový bonus po 3 měsících je 3 tisíc korun. Každé 3 měsíce možnost dalšího bonusu 1.000 Kč, když nebudete na PN. Pro ambiciózní je tu možnost kariérního růstu až na pozici technika! Umíme zabezpečit jazykové kurzy k osobnímu rozvoji.

Toplist