Hledáme lidem práci Manpower

Risk Analytik s AJ

Lokalita Prachovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme novou posilu na pozici Credit Analyst, která se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující mezinárodní firmy. Společnost se zabývá výrobou stavebních materiálů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Prachovice

Popis pozice:

hodnocení bonity zákazníků

shromažďování dat a stanovování stupně rizika jednotlivých zákazníků

komunikace v anglickém jazyce s kreditními manažery a obchodními zástupci ve Velké Británii

správa zákaznické databáze

Profil kandidáta:

aktivní anglický jazyk

zkušenosti s finanční oblastí

znalost Excelu – kontingenční tabulky

proaktivní přístup

Nabízíme:

5 týdnů dovolené

Stravenky, Cafeterie

Výuka anglického jazyka

Občerstvení na pracovišti – káva, ovoce

Multisport karta

Sleva na firemní produkty

  • Praha
  • Brokeadult, s.r.o.
  • 8 000 – 9 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 9. června
  • Brno
  • PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 6. června
  • Dolní Rožínka
  • DIAMO, státní podnik
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Lužec nad Vltavou
  • PILOUS spol. s r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Mělník
  • Jiří VOŽENÍLEK spol. s r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Přerov
  • Směnárna ROŠÁDA s.r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Tábor
  • Friall s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Bechyně
  • Služby města Bechyně, p.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Český Krumlov
  • VIDOX s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Třebeň
  • GLASIERT, s.r.o.
  • od 14 600 Kč
  • České Budějovice
  • KeyTec České Budějovice s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • JOSA s.r.o.
  • 21 500 – 30 000 Kč
  • AP Staving Group s.r.o.
  • Žďár nad Sázavou
  • AQUASYS spol. s r.o.
  • od 21 360 Kč
  • Třinec
  • Sociální služby města Třince,…
  • 17 000 – 22 000 Kč

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

AJ analytik bonus bonusy data hledám hodnocení HR IT kandidát komunikace manažer mezinárodní místo náplň práce občerstvení obchodní pozice práce Prachovice práva rizika SOU společnost sport správa stravenky výkon zaměstnanec zkušenosti znalost anglické anglický anglický jazyk cafeterie české člen databáze dovolené finanční firemní firmy jazyk karta materiál místo výkonu práce na pracovišti náplň národní obchod oblast PC PR profi projekt přátelské přístup stav stavební tým zahraniční zákazník zaměstnanecký zástupci zkušenost