BRUSIČ LITINOVÝCH ODLITKŮ – mzda až 31 000 Kč!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Cheb
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 31.000 Kč

Manuvia FairJob s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nové kolegy, kteří chtějí být součástí strojírenské firmy blízko Chebu!

Náplň práce:

  • Broušení litinových odlitků ručním nářadím
  • Obsluha strojních a robotických zařízení
  • Vizuální kontrola opracovaných dílů

Požadujeme:

  • Základní vzdělání, SOU technického směru výhodou
  • Praxi v broušení odlitků výhodou
  • Ochotu pracovat v 3 směnném provoze
  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • mzdu průměrně 31 000 Kč
  • 20 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • svozovou doprava
  • možnost zajištění ubytování
  • místo výkonu práce: Hazlov

  • Kroměříž
  • Alfred Engelmann CZ, spol. s r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Sezimovo Ústí
  • KOVOSVIT MAS Foundry, a.s.
  • od 23 500 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Hlubočky
  • Foundeik Metal s.r.o.
  • 20 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Brumov-Bylnice
  • TransTrade CZ s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 13. června
  • Prostějov
  • SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Prostějov
  • 19 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 20. srpna
  • Hlubočky
  • 18 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Brno
  • REX, s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Prostějov
  • 27 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 11. prosince
  • Votice
  • MetalCasting s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Teplice
  • Duran Work Service s.r.o.
  • 23 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 30. prosince
  • Hlubočky
  • 123-práce.cz s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Kuřim
  • Slévárna Kuřim, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. června
  • Strašice, Rokycany
  • ING. MATAS - SLÉVÁRNA STRAŠICE, spol. s…
  • 30 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 21. ledna
  • Votice
Zveřejněno: 9. června
  • Kopřivnice
  • LK-Works, s.r.o.
  • od 16 900 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Votice
  • KART Steel, s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. března
  • Kroměříž
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Kroměříž
Zveřejněno: 21. března
Zveřejněno: 14. prosince
  • Kroměříž
  • od 100 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Chodov, Praha
  • Refi-CZ s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 1. října
  • 29 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Sokolov, Mariánské Lázně

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

AJ hledám Cheb IT místo možnost mzda náplň práce nové paušál práce řízení SOU stravenkový paušál ubytování výkon vzdělání zdravotní zdravotní stav Zruč díl doprava dovolené firmy kontrola kov místo výkonu práce náplň obsluha oprava PR robot ruční součást stav stroj technické vizuál vizuální