Hledáme lidem práci Manpower

Mistr V Zakázkové Výrobě

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Znáte dobře prostředí výroby a práce s lidmi Vás baví? Dokážete vést tým zaměstnanců a plánovat úkoly, které je zapotřebí splnit? Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v silné firmě v moderním prostředí, kde se věci dělají na zakázku? Tak na nic nečekejte a dejte nám vědět.

Popis pozice:

V práci budete:

-Rozdělovat pracovní úkoly zaměstnancům.

-Plánovat a dohlížet na plnění cílů.

-Kontrolovat a dohlížet na dodržování BOZP a pracovních postupů

-Pravidelně reportovat.

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

-Máte zkušenost s vedením pracovního kolektivu.

-Máte praxi na podobné pozici.

-Umíte dobře komunikovat.

-Domluvíte se anglicky.

-Znalost SAPu výhodou.

Nabízíme:

Za práci dostanete:

-Fajn mzdu a bonusy k tomu.

-Stabilní a dlouhodobou práci v Brně.

-8 dní dovolené navíc.

-Jídlo v kantýně za hubičku.

-6000 Kč do kafeterie.

-Příspěvek na životní a penzijní připojištění.

-Roční bonusy.

-Kariérní růst a jazykové kurzy.

  • Valašské Meziříčí
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Odbory - proč a jak je založit

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

AJ anglicky bonus bonusy BOZP den dodržování IT jídlo kandidát kariérní růst kurz kurzy mistr náplň práce OZP penzijní připojištění plán plnění pojištění postup pozice práce pracovní prostředí připojištění příspěvek růst stabilní Týn vedení zaměstnanců znalost cíl dovolené jazyk kariérní kolektiv kov náplň navíc penzijní PR pracovní úkol pracovní úkoly profi report roční stav tým úkol úkoly v práci výroby zkušenost životní