Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní Referent/Ka (Zbraslav) - Nástup Možný Ihned

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost, působící v oblasti strojírenství, hledá do svého skvělého týmu motivované kandidáty/tky na pozici OBCHODNÍ REFERENT/KA

Popis pozice:

• Vyřizování tuzemských i zahraničních objednávek, včetně nákupu zboží
• Administrace zakázek
• Příprava prodejních nabídek
• Podpora obchodníků v terénu
• Pravidelný reporting

Profil kandidáta:

• Min. SŠ vzdělání s maturitou
• Zkušenost na pozici v administrativě, obchodu, nákupu či logistiky min. 1 rok
• Uživatelská znalost MS Office
• Min. komunikativní znalost AJ
• Samostatnost, pečlivost, loajalita

Nabízíme:

• Nástup možný ihned!
• Motivující platové ohodnocení
• Možnost dalšího odborného vzdělávání a růstu
• 5 týdnů dovolené
• Výborný kolektiv
• Lokalita: Praha - Zbraslav

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis v ČJ a AJ na email e-mail přes odpovědní formulář.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.manpower.cz.

  • Staňkov, Domažlice
  • NEWIA s.r.o.
  • 22 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. června
  • Pomezí
  • Zdeněk Kalášek
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Býkovice
  • Trivoli, s.r.o.
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Letovice
  • K.T.S. - MONTÁŽE, s.r.o.
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Býkovice
  • 30 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

AJ aktuální Bor email hodnocení HR IT kandidát loajalita mezinárodní Most možnost náplň práce obchodní Office ohodnocení pečlivost plat podpora pozice práce pracovní Praha reporting růst samostatnost společnost uživatelská znalost vzdělání vzdělávání Zbraslav znalost životopis dovolené kolektiv logistik lokalita materiál náplň národní obchod obchodník oblast oblasti odbor odborné platové ohodnocení PR prodej prodejní profi příprava report rok slané stroj strojírenství tým uživatel výrobní zahraniční zkušenost