Operátor/ka výroby v automobilovém průmyslu (Lozorno)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Slovensko
Firma Amikov job, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Začátečník A1), Ukrajinský jazyk (Pokročilý začátečník A2), Slovenský jazyk (Pokročilý začátečník A2)
Hrubá mzda 1.100 – 1.300 €

Amikov job, s.r.o.

Náplň práce:

  • práce v automobilové výrobě, laminování kožených dílů
  • kompletace dílů (automobilových dveří)
  • práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů
  • 3 směnný provoz 7,5 hod/směnu

  • робота в автомобілебудуванні, ламінування шкіряних деталей
  • складання деталей (дверей для автомобіля)
  • робота в міжнародній компанії, яка має цікаву систему бонусів
  • 3-змінний режим роботи -- 7,5 годин/зміна

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci

  • спритність рук, фізична підготовленість
  • самостійність, відповідальний підхід до роботи

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzda 1100-1300 eur/brutto (nástupní plat 900 eur + bonus za produktivitu 13,5 % + příplatek za noční, odpolední směny, práce o víkendech a svátcích)
  • Možnost ubytování 1 EUR/noc.
  • místo výkonu práce Lozorno okr. Malacky, SR
  • autobusová doprava firemní autobusem zajištěna ( včetně z Bratislavy)
  • nástup možný IHNED

  • зарплата 1100-1300 євро/брутто (стартова зарплата 900 євро + надбавка за продуктивність 13,5% + доплата за нічні, післяобідні зміни, роботу у вихідні та святкові дні)
  • Можливість проживання – 1 євро/ніч.
  • місце роботи Лозорно, район Малацки, СР
  • є фірмовий автобус (в тому числі з Братислави)

Benefity

  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Slovensko
  • Amikov job, s.r.o.
  • 1 000 – 1 200 €
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Liberec
  • BASIC Česká republika, z.s.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Studijní volno
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Blansko
  • BAS Rudice spol. s r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště
  • Hostivař, Praha
  • JEKU, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 14. dubna
  • Bystřice pod Hostýnem
  • HLAVA - STAVBY s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

AJ auto automobil benefit bonus EU IT mezinárodní místo mobil Most možnost mzda náplň práce nová operátor plat práce příplatek samostatnost směny společnost ubytování víkend výkon Zruč díl doprava firemní místo výkonu práce náplň národní odpovědný oprava PR průmysl přístup systém výroby