Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Strojmistr - seřizovač / i pro absolventy bez praxe

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 23.000 – 25.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Pracovní příležitost v Brně i pro absolventy technických oborů bez praxe !!!!!

Mzda až 25000Kč plus benefity

Náplň práce:

  • realizace výrobních zakázek
  • seřizování strojního zařízení
  • kontrola kvality a průběhu výroby

Požadujeme:

  • technické zdatnosti a dovednosti
  • zodpovědný přístup k práci
  • samostatnost

Nabízíme:

  • práce v zavedené a stabilní společnosti
  • práce na plný úvazek
  • zaučení absolventů technických oborů bez praxe
  • nástup dle dohody

  • Krupka
  • OBALEXPRES s.r.o.
  • 15 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. července
  • Zlín
  • PEXX Consulting, s. r. o.
  • od 70 Kč / hod
Zveřejněno: 17. září
  • Jílové
  • DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o.
  • 13 000 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 2. června
  • Pohořelice, Brno-venkov
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
  • 16 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Rumburk
  • STI Česko s.r.o.
  • 20 550 – 26 550 Kč
Zveřejněno: 11. června
  • Rajhrad
  • Bode-Panzer s.r.o.
  • 19 174 – 36 895 Kč
Zveřejněno: 25. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

absolvent benefit benefity Bor den IT kvality mistr Most mzda náplň práce práce pracovní praxe řízení samostatnost společnost společnosti stabilní úvazek dohody dovednost kontrola náplň obor odpovědný PR pracovní příležitost příležitost přístup stroj technické technický výrobní výroby