Hledáme lidem práci Manpower

Specialista Compliance – kontakt s klienty

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Co vás na pozici čeká:

  • Vyřizování stížností klientů, které jsou v kompetenci oddělení Compliance – úzká spolupráce s oddělením stížností
  • Kontrola činností společnosti s obecně závaznými právními předpisy v rámci compliance agendy, a to především se zaměřením na ochranu spotřebitele a profesní etiku – poskytování konzultací a poradenství v těchto oblastech
  • Spolupráce na schvalování smluvních dokumentů, školicích materiálů a dokumentů pro klienty (např. marketingové materiály)
  • Implementace nových regulatorních a interních požadavků do procesů společnosti.
  • Podpora při školení zaměstnanců
  • Spolupráce s kolegy v rámci 2členného týmu a dalšími odděleními napříč společností

Profil kandidáta:

Co by vám nemělo chybět:

  • Praxe v oblasti compliance / práva /kontaktu se zákazníky při řešení právních otázek (poradenství, řešení stížností apod.) - ideální praxe několik měsíců až dva roky - třeba i při studiu
  • Středně pokročilá znalost angličtiny
  • Čeština/Slovenština na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme:

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Příjemné pracovní prostředí a možnost osobního a profesního rozvoje
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days
  • Roční příspěvek do cafeterie 17 000 CZK
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvky na sport, kulturu, volný čas
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenky 110 CZK
  • Vzdělávací kurzy zaměřené vaší roli a zájmu

  • Hradec Králové
  • PM Kubíček s.r.o.
  • 27 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 12. května
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 23. února
  • Ostrava
  • PS Office s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 1. srpna
  • Hlušovice
  • Qres Technologies organizační složka -…
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 25. června
  • Smíchov, Praha
  • Global Money Shift s.r.o., v likvidaci
  • 28 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 31. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

CZK činnost den EU HR interní IT kandidát kurz kurzy marketing měření měsíc možnost na dobu neurčitou náplň práce občerstvení pec podpora pojištění poradenství pozice práce pracovní pracovní prostředí práva praxe prostředí příspěvek rozvoj sick day SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce sport stravenky školení vzdělávací kurzy zaměstnanců znalost životní pojištění agendy cafeterie compliance člen dokument dovolené kontakt kontrola list materiál na dobu na pracovišti náplň oblast oblasti oddělení osobní penzijní PR právní proces procesů profesní profi předpis příjemné příjemné pracovní prostředí příspěvky roční rok řešení smluvní tým vzdělávací kurz zákazník životní