Hledáme lidem práci Manpower

Elektrikář

Lokalita Vestec, okres Praha-západ
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

- montáž elektrorozvodů strojních zařízení a linek

- sestavování a zapojování elektrických rozvaděčů
- montáž dle výkresové dokumentace
- servis strojů u zákazníků i v zahraničí ( není podmínkou )

Profil kandidáta:

- Střední škola s maturitou nebo výuční obor elektro

- znalost výkresové dokumentace
- vyhláška č. 50
- manuální zručnost a pečlivost
- dobrá znalost anglického jazyka – není podmínkou

- zkušenosti s točivými stroji výhodou

Nabízíme:

- zázemí stabilní české společnosti

- odpovídající platové ohodnocení

- 20 dní dovolené

- příspěvek na stravování – stravenkový paušál

- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

- Multisport karta

- Možnost příspěvku na důchodové připojištění

- Možnost práce na ŽL

  • Praha
  • Eliška Macáková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. června
  • Jihlava
  • Zdeňka Paulová
Zveřejněno: 9. června
  • Zlín
  • Kantorova Gabriela
Zveřejněno: 27. června
  • Humpolec
  • Paulová Zdeňka
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Zlín
Zveřejněno: 1. srpna
  • Humpolec
  • Markéta Skýpalová
Zveřejněno: 17. září
  • Český Krumlov
  • Mgr.Věra Preislerová
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Kaplice
  • Ing. Lenka Zmeková
Zveřejněno: 6. prosince
  • Choceň
  • Zuzana Fendrichová
Zveřejněno: 9. září
  • Staňkov, Domažlice
  • Michaela Morávková
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. srpna
  • Jirny
  • Vlaďka Dubská
  • 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Praha, Mnichovice, okres Praha-východ, Klecany, Benešov, Beroun, Kralupy nad Vltavou, Kladno, Mělník, Uhlířské Janovice, Nymburk, Poděbrady, Příbram

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ Bor dokumentace důchod důchodové připojištění elektrikář elektro hodnocení HR Chodov IT kandidát možnost náplň práce ohodnocení paušál pečlivost plat pojištění pozice práce připojištění příspěvek rozvoj řízení společnost společnosti sport stabilní stravenkový paušál stravování v zahraničí vzdělávání zahraničí zkušenosti znalost Zruč anglické české dokument dovolené elektrický jazyk karta kov náplň obor platové ohodnocení PR profi servis stav stroj střední škola zákazník zkušenost