Hledáme lidem práci Manpower

Elektrikář pro strojní údržbu

Lokalita Choceň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro výrobní společnost sídlící nedaleko Chocně hledám nového kolegu na pozici Provozního elektrikáře/elektromechanika.

Náplň práce:

- péče o výrobní linky a stroje po stránce elektro

- provádění preventivní údržby a řešení nenadálých poruch

- spolupráce na modernizaci a instalacích strojů - vedení evidence oprav

Profil kandidáta:

- SOU/SŠ vzdělání elektrotechnické

- orientace ve čtení elektrodokumentace

- vyhláška 50 par 6

- ochota pracovat ve 3 směnném režimu

Nabízíme:

- stabilní práci s pravidelnou výplatou a příplatky

- další vzdělávání a profesní rozvoj

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijko

- výhodné mobilní tarify

- příspěvek na stravování

... a další firemní benefity

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

  • Vrchlabí
  • Kablo Vrchlabí s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. dubna
  • Hradec nad Moravicí
  • BRANO a.s.
  • 28 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Benešov nad Ploučnicí
  • INTERKOV spol. s r.o.
  • 17 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna
  • Hostivař, Praha
  • RUPA, spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Žacléř
  • KERAMTECH s. r. o.
  • 22 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Bakov nad Jizerou
  • HR Direct s.r.o.
  • 32 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. září
    Benefity:
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Rudník
  • AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. února
    Benefity:
Zveřejněno: 24. října
  • Borovany, České Budějovice
  • Zemědělské obchodní družstvo Borovany
Zveřejněno: 6. května
  • Mladá Boleslav
  • STEER AGENCY s.r.o., v likvidaci
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. října
  • Hlinsko, Chrudim
  • PŘÍHODA s. r. o.
  • 14 500 – 20 500 Kč
Zveřejněno: 4. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pardubice, Hradec Králové

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

benefit benefity den dění dokumentace elektrikář elektro elektromechanik event evidence hledám IT kandidát mobil mobilní tarif mobilní tarify nabídka náplň práce nové péče plat pozice práce příplatky příspěvek režim rozvoj SOU společnost spolupráce stabilní stravování tarif tarify vedení vzdělání vzdělávání životopis dokument dovolené firemní linky mobilní náplň PR profesní profi řešení stroj technické výrobní