Hledáme lidem práci Manpower

Manažer kvality

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost s matkou v Německu, hledáme nového dynamického manažera do oddělení kvality.

Společnost působí na českém trhu již více než 20 let a počet jejích zaměstnanců v současné době přesahuje 200 lidí.

Nechybí Vám zkušenosti v oblasti řízení kvality a hledáte nový impulz ve svém profesním životě?

V tom případě nám určitě dejte o sobě vědět.

Popis pozice:

  • Řízení systému managementu kvality ve společnosti
  • Plánování, realizace a vyhodnocení interních a externích auditů
  • Pravidelné vyhodnocování a reporting ukazatelů kvality
  • Řízení oblasti řízení kvality dodavatelů a vstupní kontroly
  • Participace na procesu řízení reklamací a neshodných produktů
  • Zajišťování kvality v předvýrobních etapách a v projektové fázi
  • Zajištění procesu vzorkování (PPAP)
  • Řízení a vedení podřízených pracovníků (Inženýři kvality, Kontrola kvality)

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání - ideálně technického směru
  • Znalost AJ/NJ
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Důslednost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Týmový duch, komunikativnost, dynamická povaha a drive

Nabízíme:

  • Dynamické prostředí neustále se rozvíjející společnosti
  • Prostor pro osobní rozvoj a seberealizaci
  • Roční bonus v návaznosti na plnění cílů
  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Rodinné a přátelské prostředí

  • Trutnov
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. prosince
  • Zlín
  • VEST spol. s r.o.
  • 15 000 – 23 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 28. června
  • Kolín
  • SPEL Manufacturing s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • 34 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Štětí
  • SCHULTE malířské válečky a plastik spol…
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. září
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Lindner Türen - Fassaden s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 11. února
  • Horažďovice
  • Otavské strojírny a.s.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Uherské Hradiště
  • DICOM, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 8. června
Zveřejněno: 12. srpna
  • Kostelec nad Černými lesy
  • BONECO a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 30. prosince
  • Klášterec nad Ohří
  • DISPONERO s.r.o.
Zveřejněno: 13. března
  • Hradčovice
  • PD PLAST, spol. s r.o.
Zveřejněno: 19. května
  • Turnov
  • Václav Chmela - Galvanovna s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. října
  • Trutnov
Zveřejněno: 18. prosince
  • Leskovec
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 11. srpna
  • Milotice
  • XAVEROV, a.s.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Nové Strašecí
  • České lupkové závody, a.s.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • 16 100 – 20 000 Kč
  • Beroun
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • od 31 000 Kč
  • Bernartice, Písek
  • ŠEPIKO s.r.o.
  • 22 000 – 23 000 Kč
  • Loučná pod Klínovcem
  • Keilberg Resort, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Chomutov
  • SADETO Consulting SE
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Vamberk
  • ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

AJ audit bonus den doba EU flexibilní hledám hodnocení HR interní IT kandidát kvality management manažer náplň práce nová nové osobní rozvoj plán plánování plnění pozice práce pracovní pracovní doba pracovník prostředí reklama reporting rozvoj řízení SOU společnost společnosti stravování týden týden dovolené navíc v Německu vedení vzdělání vzor zaměstnanců zkušenosti znalost cíl české dobro dovolené externí inženýři kontrola kontroly kov náplň navíc oblast oblasti oddělení osobní PC PR proces profesní profi projekt projektové přátelské přátelské prostředí případ report roční systém technické trh tým ukazatel výrobní zahraniční zkušenost